TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


3 posters

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od n0_c0ntr0ll Sre Jul 23, 2008 8:38 pm

    Hmm....ovako prvo sto treba da uradite je da odete na ovaj sajt http://cssprays.www-pros.com/pages/downloads.htm
    vec sam napisao link da odma otvori download za skidanje programa...kad udjete tamo skinite HL logo creator......
    kad ga skinete instalirate ga i kad udjete u program izaberite sliku koju hocete da stavite za spray u cs.........
    posle toga morate da smanjite sliku idete auto-size ima ta opcija u programu,nakon toga slika se smanji ali mozete da je povecarta videcete u programu do 12208 pixela (tako nesto) posle povecavanja slike kliknite resize ima takodje i ta opcija
    da vidite sliku kakva je nakon toga videcete u programu gore u sredini pise "make a wad"
    kliknite to i sacuvajte sliku u cs folder sto znaci u valve/cs/ pa je tu stavite! i kad udjete u cs neznam ja sam kucao
    cl_allowupload 1 i
    cl_allowdownload 1 mozda i netreba ali ajde




    ako nekontate ewo mog msn-a pa cu da vam objasnim Very Happy cheers

    Gandra93@hotmail.com
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Re: Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od Powerslave Pon Avg 04, 2008 4:26 pm

    Docices kod mene u cetvrtak (tad verovatno dobijam komp,mozda i ranije) ? Razz
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Re: Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od Baneee Sub Avg 30, 2008 8:42 pm

    ja sam pokusao na tvoj nacin da uradim logo al nisam uspeo pa sam od druga uzeo nesto drugo za pravljenje logo-a ako nekom treba nek mi se javi na skype Arrow : D3lija-4ever Razz afro
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Re: Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od Powerslave Ned Avg 31, 2008 12:14 am

    Napisi ovde Smile
    Znaci ceo postupak Smile
    cheers
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Re: Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od Baneee Ned Avg 31, 2008 12:49 am

    cc jedva sam ja skontao Smile meni pola sata objasnjavao ovaj marko kako da uradim lol! pa ako nesto tu samm na skype da vam posaljem onaj program pa ceo postupak...

    Sponsored content


    Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde) Empty Re: Kako kreirati svoj logo za cs?(ako neznate saznajte ovde)

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 3:46 pm