TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+3
.green
LAZAR
LARISA
7 posters

    Jesi ti normalan

    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od v0d0h0d1c^ Sre Dec 10, 2008 9:57 pm

    Larisa probaj da obrises config.cfg....on ti se nalazi u Valve/cstrike...nadji to i obrisi...i probaj da udjes...meni je upalilo
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 11:05 pm

    zadnji puta sam obrisala to pa mi se celi canter sjebo..skinite ga kako znate nije u redu to
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty NIKAC ???????????/

    Počalji od LAZAR Sre Dec 10, 2008 11:22 pm

    Ban3^ ::Vodo da enjoy nije mozda NIKAC? Ne znam ja ne bi rekao da ima neki cit posto sam ga gledao vise od pola sata bez prestanka i nije nista upucivalo na to , ili je pro ili jako dobro krije cit... nznm nemoz provaliti !
    MA kakav nikac . enjoy je veci citer ! VECI ! ozbiljno
    nije fer da mi posteni (S)J)E)B)E)M)O) rank zbog njega nemozes ga ni ubiti (nas 3 na njega on sa deglom a mi po kalas svaki i trrr i svagog od nas u heda ! (decko hakuje) 99.99% ima cit a 0.1 nema << a vi admini malo gledajte ga kako igra ! (mozda je nikac ali nije sigurno) ko nedobije ban danas dobice ga sutra (za enjojy-a)
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Čet Dec 11, 2008 12:44 am

    LAZAR ::
    Ban3^ ::Vodo da enjoy nije mozda NIKAC? Ne znam ja ne bi rekao da ima neki cit posto sam ga gledao vise od pola sata bez prestanka i nije nista upucivalo na to , ili je pro ili jako dobro krije cit... nznm nemoz provaliti !
    MA kakav nikac . enjoy je veci citer ! VECI ! ozbiljno
    nije fer da mi posteni (S)J)E)B)E)M)O) rank zbog njega nemozes ga ni ubiti (nas 3 na njega on sa deglom a mi po kalas svaki i trrr i svagog od nas u heda ! (decko hakuje) 99.99% ima cit a 0.1 nema << a vi admini malo gledajte ga kako igra ! (mozda je nikac ali nije sigurno) ko nedobije ban danas dobice ga sutra (za enjojy-a)
    nije NIKAC...ma enjoy ima BAN kad ga vidim...zato sto on daje BAN svima promeni ime na SEX BOMB i samo kuca amx_ban...
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od .green Čet Dec 11, 2008 2:03 am

    prije nekih desetak dana kad sam igrao na server,i onaj enyoj me smaro da iskljuchim cheat,psovao .. ovo ono.. ja sam ga naravno poslao u 3pm Very Happy tada je izashao i nakon pola minuta ulazi neko sa nickom "?" sa aimbot cheatom.
    isto se to i malo-chas desilo ,skoro da sam siguran da tip iz protesta ukuca cheat i zheli da prkosi na taj nachin..
    znachi 90% sam bio siguran ranije da je to bio on a sad sam 99,99% siguran!
    ne morate mi vjerovat,ne morate ga ni upozoravat ni banovat,al chisto da znate kako stoje stvari sa njim...
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od v0d0h0d1c^ Čet Dec 11, 2008 1:26 pm

    Hwala green....razmotricemo situaciju...i poznat mi je nick "?"...imao je skor na ranku 100:5...sto znaci da je koristio cit...inache...ako si u pravu da je enj0y=NIKAC=?=AIM;) palio cit...bice to reseno uklanjanjem ovog igracha sa servera...i nece mu se skidati ban do daljnjeg...Samo da znate da taj lik trazi admina...pa se pazite!Bb sretjno! Very Happy
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Čet Dec 11, 2008 3:27 pm

    Lik dobro krije cit ,ali cuo sam za tog ? da ima speed hack i neka sranja reko i gandra...ma enjoy ima ban od mene cim udjem na server.
    avatar
    Milorad
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 22.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Milorad Pet Dec 12, 2008 12:20 am

    Iako ne pisem na serveru,to ne znaci da ne citam,s toga imam par reci da vam kazem.

    Veliki problem na ovom serveru je to sto je sve neozbiljno,normalno ne moze ni da bude,jer koliko vidim svi imate 14,15 godina ali nebitno,nemojte da shvatite ovo pogresno,nego ono sto hocu da kazem je da delite admine svakome,a neko kad ima admina ponasa se kao da je uvatio boga za ku....c.

    Retko koji admin zna da gleda da li neko ima cit ili ne,za onog enjoya ste jedno vreme pricali da je cist ko suza a sad da ima...

    Imate dosta admina,i svako oce da bude glavni,to se i da ocekivati s obzirom na uzrast,opet ne kazem da je to lose,nego samo upucujem da nema ozbiljnosti.

    Doduse ima par admina koje sam primetio da su stvarno ok,recimo onaj Powerslave,Krakati,Ban3.

    Onda ono pisanje belim slovima da svi vide i psovanja,mislim daj batalite to,ako si vec admin onda mu drmni gag,a nemojte da se jos vi prepucavate sa njima i psujete belim slovima da svi vide a i smeta to pri igri.

    Eto mojih "par reci" sam rekao i nemojte lose da shvatite,sve je bilo dobronamerno dato.

    Pucamo se...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Pet Dec 12, 2008 12:40 am

    Milorad ::Iako ne pisem na serveru,to ne znaci da ne citam,s toga imam par reci da vam kazem.

    Veliki problem na ovom serveru je to sto je sve neozbiljno,normalno ne moze ni da bude,jer koliko vidim svi imate 14,15 godina ali nebitno,nemojte da shvatite ovo pogresno,nego ono sto hocu da kazem je da delite admine svakome,a neko kad ima admina ponasa se kao da je uvatio boga za ku....c.

    Retko koji admin zna da gleda da li neko ima cit ili ne,za onog enjoya ste jedno vreme pricali da je cist ko suza a sad da ima...

    Imate dosta admina,i svako oce da bude glavni,to se i da ocekivati s obzirom na uzrast,opet ne kazem da je to lose,nego samo upucujem da nema ozbiljnosti.

    Doduse ima par admina koje sam primetio da su stvarno ok,recimo onaj Powerslave,Krakati,Ban3.

    Onda ono pisanje belim slovima da svi vide i psovanja,mislim daj batalite to,ako si vec admin onda mu drmni gag,a nemojte da se jos vi prepucavate sa njima i psujete belim slovima da svi vide a i smeta to pri igri.

    Eto mojih "par reci" sam rekao i nemojte lose da shvatite,sve je bilo dobronamerno dato.

    Pucamo se...
    hmm ako mislis da i ja spadam u one "lose" admine nzm stvarno samo da napomenem uvek GAGujem kad se svadjaki,psuju,vredjaju....KAD mi neko sumnjiv uvek odem u spect ili na admin CHat se dogovorimo da ga neko snimi od admina...a BAn iz igre dobija samo igrac koji ocigledno ima cheat (tacno ko danas 1 nije ni izaso a kroz zid nam 2 ovalio hed) ili ako neko vredja adminu porodicu ili slicno...sto se tice GODINA nemoj i ti da pocinjes sta ima veze koje smo god,moze i lik koji je 88 god da se ponasa ko dete ako ne shvata cs i to da ima admina ozb...ja imam 15 godi sta je tu lose,nikom nista ne prigovaram,nikog ne vredjam (priznajem kad me zesce izvredjaju i izprozivajum a jos na to mi diraju Kevu prsnem i vratim im al u manjoj meri i GAG ih posle da se ne raspravljamo vise)
    Ako ste vi stariji nemora da vredjate nas "mladje" koji gotive cs i rade svoj posao kako treba !? ne kazem da ja radi dobro,o tome vi odlucujete al ipak Godine nemaju veze sa ovim! geek


    Poslednji izmenio Baneee dana Pet Dec 12, 2008 12:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Pet Dec 12, 2008 12:48 am

    skinila sam si sama ban bounce bounce bounce bounce bounce ... queen queen queen queen queen

    morate ucit jos Razz

    study study study study study study study
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Pet Dec 12, 2008 12:51 am

    LARISA ::skinila sam si sama ban bounce bounce bounce bounce bounce ... queen queen queen queen queen

    morate ucit jos Razz

    study study study study study study study
    bravo LAra Very Happy pucamo se na serveru,al sacekaj da u Centrali za net razbijem prozore jebe me net strano...vec me nerviraju Twisted Evil
    avatar
    Milorad
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 22.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Milorad Pet Dec 12, 2008 1:27 am

    OOOO breeee Baneeee uopste nisi skapirao poentu mog posta,nista zlonamerno nisam mislio.

    I to dobri i losi admini,to sam bezveze napisao sam,ne mogu svih da vas se setim,ima vas pun ku...c.Nigde nisam rekao da si ti los admin,cak sta vise dobar si.
    I nisam rekao da godine imaju veze,napravili ste pristojan server,samo sam vam dao par ideja kako da ga ucinite jos boljim.

    I dodajte jos neke mape,ono je vise dosadno,stalno se vrte 4 iste mape..
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Pet Dec 12, 2008 2:06 am

    Milorad ::OOOO breeee Baneeee uopste nisi skapirao poentu mog posta,nista zlonamerno nisam mislio.

    I to dobri i losi admini,to sam bezveze napisao sam,ne mogu svih da vas se setim,ima vas pun ku...c.Nigde nisam rekao da si ti los admin,cak sta vise dobar si.
    I nisam rekao da godine imaju veze,napravili ste pristojan server,samo sam vam dao par ideja kako da ga ucinite jos boljim.

    I dodajte jos neke mape,ono je vise dosadno,stalno se vrte 4 iste mape..
    hmm hvala Smile al ipak...po meni je server bio bolji 1 put dok ga nije ovaj HACK nego sad smo se opustili,a treba urediti server...sto se tice mapa ja i ban3 smo skidali samo treba da se stave,al bice problem u pocetku zbog toga sto pojedinci znaju samo 4-5 staze da igraju a ostalo nece da igraju...meni se preterane mape: (de_verso,de_aztec_remake,de_nuke_rarea,de_dust2_night,de_dust2_2006,de_dust2002,cs_itali,cs_assault1337...) ima jos puno nego me mrzi da nabrajam! kad dodje POWER napravicemo admin sobu na forumu de ce biti stavljen pass i tamo cemo se sve dog,al morace se prvo svi admini REg na forum i biti aktivni !!
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Pet Dec 12, 2008 2:27 am

    da admin sobu netrebas pass nego stavis da to vide moderatori administatori i cs admini... study Basketball
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Pet Dec 12, 2008 10:37 am

    Milorade upravu si za sve sto kazes ...ima dosta ne ozbiljnix admina ,pisu jako puno na t say i seru stalno nesto ...sto se tice novix mapa bice stavljene uskoro ove sto je baneee naveo i jos dosta novix ja sam ix skinuo sam treba da ix ubacim i sve ce biti kako treba .Necu da nabrajam admine koje puno pricaju na t say a znam koji su to , i znam koji su bezobrazni i ne ozbiljni... preko vikenda bi trebao sve da resim i mozda ce biti skidanje admina pojedinim likovima ,Milorade hvala sto mene svrstavas u bolje admine , to se ceni Razz!
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Pet Dec 12, 2008 3:57 pm

    ja bi admina ja biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lol! lol! lol! lol!

    Sponsored content


    Jesi ti normalan - Page 2 Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 2:49 pm