TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+3
.green
LAZAR
LARISA
7 posters

    Jesi ti normalan

    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Uto Dec 09, 2008 10:39 pm

    nick nisam namerno

    ban perm...vi niste normalni majke mi moje mile----zasto ban?jel je enyoj rekao da imam wh admin nije ni usao u spc da me pogleda nego mi je odma dao ban?tvoj duznost je da odes u spc i da pogledas dal ja imam nesta a ne jel je neko rekao da ja imam cit ti mene banujes...imala sam nick njihaa kill i skor 40 : 10 i niko mi nije dao ban nego se neki noob od admina nasao koji nema pojma o adminovanju mi je dao ban a nije me niti pogledao!!!!!!mislimstvarno dajete deci admine jel su vam prijatelji a pojma nemaju o adminovanju,nego se samo kurce s adminom!ko sam sta sam ja sam admin ma ti si noob...ja bi ti odma admina oduzela..hed admin sam na rikosheru na svom serveru ti si se meni nasao pravit pametan da ja imam wh jel sam nekoga ubila kroz kutiju vec napamet znam di se ko nalazi!!!!


    imala sam skor 5:1 jesi ti na konto toga zakljucio da ja imam cit? lol! lol! lol! lol!
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Jesi ti normalan Empty lepo kazes !

    Počalji od LAZAR Uto Dec 09, 2008 11:43 pm

    LARISA ::nick nisam namerno

    ban perm...vi niste normalni majke mi moje mile----zasto ban?jel je enyoj rekao da imam wh admin nije ni usao u spc da me pogleda nego mi je odma dao ban?tvoj duznost je da odes u spc i da pogledas dal ja imam nesta a ne jel je neko rekao da ja imam cit ti mene banujes...imala sam nick njihaa kill i skor 40 : 10 i niko mi nije dao ban nego se neki noob od admina nasao koji nema pojma o adminovanju mi je dao ban a nije me niti pogledao!!!!!!mislimstvarno dajete deci admine jel su vam prijatelji a pojma nemaju o adminovanju,nego se samo kurce s adminom!ko sam sta sam ja sam admin ma ti si noob...ja bi ti odma admina oduzela..hed admin sam na rikosheru na svom serveru ti si se meni nasao pravit pametan da ja imam wh jel sam nekoga ubila kroz kutiju vec napamet znam di se ko nalazi!!!!


    imala sam skor 5:1 jesi ti na konto toga zakljucio da ja imam cit? lol! lol! lol! lol!

    i mene su kick jer sam se hvalio skorom pa sam imo 22:3 i oni me kick ! Smile ali ova tvoja prica zvuci dobro pa skini sama ban tako sto resetuj modem od adlsa i gotovo ! Very Happy ali ako su te zauvek ban onda .........neznam
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 11:55 pm

    inache taj enyoj svakoga proziva za cheat i psuje sve zhivo.
    al shta mozhesh kad je dobar prijatelj sa adminima... Basketball
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 12:12 am

    bane mi je dao un ban al opet nemogu uc unutra pise da sam banovana.......to nije u redu neko je dobar sa adminima i onda banuju igrace za bezveze..a nije ni usao u spc da me pogleda jel imam nista.....za sta je admin onda----a kladim se da se nece ni javit koji me je banovao mozda cak nije ni regan na forum......pa deca sta mozes.....djeci od 15 16 godina daju admina koji nemaju pojma o adminovanju neko se samo kurce ja sama dmin bog i batina...akikali su me danas jel sam pricala na mic jel sam pitala ovoga koliko ima godina to me kiko onaj balonja od 16 godina vodo nesta pojma nemam..misli da je neko mudo ako je admin.....a kad drugi pricaju na mic kao sta su bane il neko onda nema muda da im kaze nemojte pricat ...i drugi igraci pricaju i niko nista s adminima su ok i zato admin nece da radi svoj posao..a mogao me opomenit nemoj pricat na mic i ja nebi nego me odma kik a imala sam skor 16:2 i naravno kasnije me nije islo jel me mali kiko i nazivcirala sam se.....ovaj jebe mater nekome i isti taj koji je mene kikao on suti njega nije kik a mene koja nisam psovala mene je zbog glupog mica..i di je tu pravda..on smije jebat mater svima i nista mu nece bit a meni oce.....ma nemam reci ja....samo znam DIJECA!!

    green ok on je mene prozivao al adminova duznost je da ode u spc i da me pogleda da on vidi da ja imam chit..on nije uradio nista samo na njegovo prozivanje on je meni dao ban--tako ja mogu rec green ima cit i ovaj te banuje ni nepogledat te...nego sam usla unutra pocela ih drat pogotovo toga enyoy i odma ispada da ja imam cit!!prvo kad prolazim na mapi dd2 na canterovoj stari pucam tamo izmedu one dvije kutije di je mrak jel se uvijek tamo stekaju i naravno on je bio tamo i ubijem ga i iz toga je ispalo da ja imam wh a na blef sam pucala jel uvijek tamo pucam!!!ne samo ja neko svi jel se tamo uvijek canteri stekaju...


    neznam jesu mi dali obican ban il dinamicki...posto mi je bane skinuo i nece..al mogu i ja taj dinamicki maknit al me mrzi da radim toliko....
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Sre Dec 10, 2008 12:48 am

    LARISA ::bane mi je dao un ban al opet nemogu uc unutra pise da sam banovana.......to nije u redu neko je dobar sa adminima i onda banuju igrace za bezveze..a nije ni usao u spc da me pogleda jel imam nista.....za sta je admin onda----a kladim se da se nece ni javit koji me je banovao mozda cak nije ni regan na forum......pa deca sta mozes.....djeci od 15 16 godina daju admina koji nemaju pojma o adminovanju neko se samo kurce ja sama dmin bog i batina...akikali su me danas jel sam pricala na mic jel sam pitala ovoga koliko ima godina to me kiko onaj balonja od 16 godina vodo nesta pojma nemam..misli da je neko mudo ako je admin.....a kad drugi pricaju na mic kao sta su bane il neko onda nema muda da im kaze nemojte pricat ...i drugi igraci pricaju i niko nista s adminima su ok i zato admin nece da radi svoj posao..a mogao me opomenit nemoj pricat na mic i ja nebi nego me odma kik a imala sam skor 16:2 i naravno kasnije me nije islo jel me mali kiko i nazivcirala sam se.....ovaj jebe mater nekome i isti taj koji je mene kikao on suti njega nije kik a mene koja nisam psovala mene je zbog glupog mica..i di je tu pravda..on smije jebat mater svima i nista mu nece bit a meni oce.....ma nemam reci ja....samo znam DIJECA!!

    green ok on je mene prozivao al adminova duznost je da ode u spc i da me pogleda da on vidi da ja imam chit..on nije uradio nista samo na njegovo prozivanje on je meni dao ban--tako ja mogu rec green ima cit i ovaj te banuje ni nepogledat te...nego sam usla unutra pocela ih drat pogotovo toga enyoy i odma ispada da ja imam cit!!prvo kad prolazim na mapi dd2 na canterovoj stari pucam tamo izmedu one dvije kutije di je mrak jel se uvijek tamo stekaju i naravno on je bio tamo i ubijem ga i iz toga je ispalo da ja imam wh a na blef sam pucala jel uvijek tamo pucam!!!ne samo ja neko svi jel se tamo uvijek canteri stekaju...

    neznam jesu mi dali obican ban il dinamicki...posto mi je bane skinuo i nece..al mogu i ja taj dinamicki maknit al me mrzi da radim toliko....
    nemoj da vredjas ja imam 15 god ^^ ,sta ako sam mladji od tebe al gotivim cs vise nego ti,mozda manje igram,mozda nemam tolko iskustva ko ti al ipak...nemoj ti nas tako smatrati,nismo svi isti...e da imam i ja tih problema sa BAN-om meni hteo belphegor da skine al nije htelo pa mi skino ban3 daj Ip drugom admina da ti on skine ili ostavi IP pa cu ju...
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 12:59 am

    bane svaka cast izuzecima ima ljudi koji imaju 15 godina i ponasaju se kako treba moj najbolji admin ima samo 13 trinaest godina i ponasa se kako treba....ali ima admina koji imaju 15 godina imaju admina i misle da su uvatili boga za bradu..to nije u redu da mene neko prozove i da ja odma dobijem ban a nije me NI POGLEDO!NJEGOVA DUZNOST JE DA ODE U SPC I DA ME POGLEDA!A NE NA KONTO NEKAKOG BALAVCA STO ME PROZVO DA AJ DOBIJEM BAN!a decko stalno proziva sve na server..dva admina su mi pokusala dati un ban i nece pocne me konektat i pise da sam banovana...ja znam se pjenim sada al kako necu nije u redu..
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Sre Dec 10, 2008 1:15 am

    LARISA ::bane svaka cast izuzecima ima ljudi koji imaju 15 godina i ponasaju se kako treba moj najbolji admin ima samo 13 trinaest godina i ponasa se kako treba....ali ima admina koji imaju 15 godina imaju admina i misle da su uvatili boga za bradu..to nije u redu da mene neko prozove i da ja odma dobijem ban a nije me NI POGLEDO!NJEGOVA DUZNOST JE DA ODE U SPC I DA ME POGLEDA!A NE NA KONTO NEKAKOG BALAVCA STO ME PROZVO DA AJ DOBIJEM BAN!a decko stalno proziva sve na server..dva admina su mi pokusala dati un ban i nece pocne me konektat i pise da sam banovana...ja znam se pjenim sada al kako necu nije u redu..
    nzm stvarno,ako oces daj Mi tvoj MSN ili odma IP pa cu i ja pokusati...nista me nekosta da pokusam !
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 1:38 am

    89.201.154.133


    msn temple023@hotmail.com
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od v0d0h0d1c^ Sre Dec 10, 2008 1:59 am

    Izvinjavam se sto se nisam ranije javio...Nije u redu Larisa da tako vredjas...danas sam prvo kick tebe zato sto si pricala na mic sa onim SJY...tako nesto...i njega sam kick posle tebe...tako da nema nikakve nepravde...Ja msm da znas pravila servera...a ti si ih krshila!!!Rekla si da ja ne smem nish da kazem Baneetu kad prica na mic...gresis...ja mu posaljem na admin chatu da ne prica...i on me ispostuje..ostalim igrachima posaljem na psay...ako znas sta je to!...I zamolio bih te da vise ne vredjas admine...zato sto nisu postupili kako bi ti postupila...
    A sto se tice bana...ja sam te ban...necu da lazem i da se krijem...i to samo zato sto me je enj0y smarao ceo dan za bilo koga ko mu je sumnjiv....a enj0y-u to nije pravi nick...on je vec bio admin pa sam mu poverovao...inace imao sam tezak dan i nekoliko citera sa ban...tako da sam mu ovog puta poverovao da ti imash cit!Izvinjavam se josh jednom...nece se ponoviti vishe...
    @Admini:sto se tice enj0y-a jel moze da se daje odmah kick za smaranje????
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 2:11 am

    za mic si me mogao upozorit i ja nebi pricala vise...a ne odma kik...kako si njih upozorio tako si moga i mene i sve 5 ja bi ispostovala nebi pricala na mic....a sto se tice bana..ti si imao tezak dan i zato si me ban?tako i je bilo mrsko otic u spc i pogledat me dal imam kao sta ti je i duznost kao adminu!on je prozvao ti si odma ban dao bez premisljenja ikakoga!on je rekao da ja imam cit jel je on stajao na spawnu izmedu onih kutija di se nevidi di je mrak i ja uvije tamo pucam kad god prolazim jel se uvijek tamo svi stekaju jel je mrak nevidi se i realno je da ce svi tamo pucat kad prolaze bas zato jel se nevidi...i na konto toga je on zakljucio da ja imam cit....bio si na serveru kada sam imala 15:2 skor i bio si u spcu neznam dal si pratio i jos admina je bilo i znaju da nemam ako su proveravali a sad mi je bio 5:1 i popijem ban...i sad nemogu igrat vise opce na totalu...jel neznam koji ban sam dobila..
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Sre Dec 10, 2008 3:01 am

    LARISA ::89.201.154.133


    msn temple023@hotmail.com
    evo sad cu pokusati da ti skinem,ako ne uspes jel gledas Ip na www.showmyip.com ? e da enjoy sledeci put kad ga vidim ima BAN,zato sto dodjem da igram vidim on promeni nick u Sex-bomb i banuje lika kao ima WH,a nije bio ni 1 sec u spectu...samo neznam odakle mu Pw od ovog al aj...reko sam vec vladi a sad cu ti gandri!




    amx_unban 89.201.154.133
    [AMXX] Ip "89.201.154.133" removed from ban list...
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 4:14 am

    pokusali su me vec un banovat a nejde...on pocme ocitavat al ak me izbaci van pise Kicked :you have been banned from this server ... No No No No No No No
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 11:40 am

    Prvo,kao sto je baneee rekao nisu svi admini isti ja imam isto 15 godina i ne mislim da sam neka faca na serveru ...cak i retko kada pricam na t say da bi se ja kao nesto kurcio ...Drugo .Sazacu koji te je admin banovao opomenucu ga ako se ponovo ista greska sa kojim bilo igracem skinucu mu access.Probao sam da ti skinem ban ali izgleda nesto bode desava se ,probacu ponovo preko hlsw-a ako tako ne uspe onda stvarno ne znam sta da ti kazem ... Sto ce ti mica ja uvek opomenem igraca za mic ako prica u toku runde ,cak sam opominjao i admine samo sto vi to ne vidite na admin chet ,koliko sam se puta sa adminom posvadjao zbog toga...Enjoy mi nije nikakav prijatelj sto green kaze ,sta vise opomenucu ga jednim kickom kada ga vidim u igri ako se ne smiri dobice ban .Aj sad uzivajte larisa ako na uspe unban vici me ponovo na msn pa cemo to resiti nekako nadam se .
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 11:41 am

    Da li neko moze da mi kaze koje taj lik Enjoy ? Kada je bio admin i pod kojim nickom ? Vodo sledeci put snimi demo za Larisu i reci koji ban si joj dao ...dyn ,ip ili id ?
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Baneee Sre Dec 10, 2008 1:12 pm

    Ban3^ ::Da li neko moze da mi kaze koje taj lik Enjoy ? Kada je bio admin i pod kojim nickom ? Vodo sledeci put snimi demo za Larisu i reci koji ban si joj dao ...dyn ,ip ili id ?
    ma t ti je onaj sto se pre potpisivo o.0 a posle Mause,a sad je enjoy,mislim promeni PW sex-bombi ovaj lik zna njegov PW i ko mu se nesvidja samo mu opici BAN bez ikakvih dokaza...
    Mene je danas onaj Forda prozivao za cheat ^^ bio je u spectu i kao imam WH ja trazim demo al on ocigledno nezna ni ni da me snimi a ni sta su sluske...Froda nije admin,al takve probleme imamo sa nekim adminima (mislim bilu su pre,dodjem na server i pita me kako da snimi demo -.-) valjda su sad naucili...
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od v0d0h0d1c^ Sre Dec 10, 2008 1:52 pm

    Ban3^ ::Da li neko moze da mi kaze koje taj lik Enjoy ? Kada je bio admin i pod kojim nickom ? Vodo sledeci put snimi demo za Larisu i reci koji ban si joj dao ...dyn ,ip ili id ?
    Dao sam dyn...jer mi je enj0y smarao...citiram:"AAA ADMINE,DYN BAN,BRZO,ODMAH"...ne znam koji je bio nick
    Da znate izvinio sam se Larisi...jer nemam dalke na jeziku...i javio sam se da sam je ja ban...
    Probaj Ban3 preko rcona da je amx_unban...ako ne moze to onda probaj amx_unbann sa 2 n ^^...Sretjno
    I izvinjavam se josh jednom,nece se ponoviti....a ja cu se pobrinuti za enj0ya...jer znam ko je!PozZz
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Jesi ti normalan Empty hakerima nemozes nista

    Počalji od LAZAR Sre Dec 10, 2008 3:03 pm

    Ban3^ ::Da li neko moze da mi kaze koje taj lik Enjoy ? Kada je bio admin i pod kojim nickom ? Vodo sledeci put snimi demo za Larisu i reci koji ban si joj dao ...dyn ,ip ili id ?
    91% sam siguran da enjoy ima hak(nk hack) ili (Fighter FX) znam te citove jer imam neki program d a ubacim cit pa kada me proveravaju pise da nemam ( sada nemam cit) imam cs 1.8 onaj patch ,, a i ejnoy misli da je baja na serveru [neznam ni ko je ni staje ]
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od .green Sre Dec 10, 2008 3:40 pm

    a ja mislio ti zhensko Smile
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 4:34 pm

    jai dalje nemogu No No No No
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 4:35 pm

    Vodo da enjoy nije mozda NIKAC? Ne znam ja ne bi rekao da ima neki cit posto sam ga gledao vise od pola sata bez prestanka i nije nista upucivalo na to , ili je pro ili jako dobro krije cit... nznm nemoz provaliti !
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 6:03 pm

    jeste on je
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 8:08 pm

    OCU IGRATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od .green Sre Dec 10, 2008 9:09 pm

    KaKOO je DOobro bilo danas na total war... Very Happy
    e moja larisa.. shta ti propushtash.. Sad Razz
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od LARISA Sre Dec 10, 2008 9:17 pm

    ma green s oprostenjem mogu se jebat kad nemogu na server...imam ja svoj server nedavno otvoren al ima malo ljudi dok se neskupi pa mi se igra dotle na totalu...



    Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 9:22 pm

    Grrr ne znam sta da radim vise ,skinuo sam ban na sve nacine i ne vredi stvarno ne kontam sta se desava .

    Sponsored content


    Jesi ti normalan Empty Re: Jesi ti normalan

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 15, 2024 5:21 pm