TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+7
[SWB] deus_ex_vu*
sasic93
revolution
Ban3^
Baneee
Powerslave
Gille90
11 posters

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 1:06 am

    -Moj prvi predlog je da se brisu sve mape osim:

    de_dust
    de_dust2
    de_inferno
    de_cbble
    de_nuke
    de_train
    de_tuscan
    de_aztec
    de_clan1_mill
    de_clan2_fire
    de_dust4forever


    -Moj drugi predlog da se sreze lista admina...

    po meni ljudi koji nisu vredni admina:

    belphegor (i ako mi je drugar svi misle isto kao i ja da ima wh i zato rusi ugled servera)
    Tara (devojcica nezna da koristi komande i nije pravi admin ona vise igrac)
    SatyricoN (decka nikad nema na serveru)
    Re[v0l]ution (i ako mi je drugar decko nije za admina a i nije neki igrac realno)
    sex-bomb.mp4 (decko jeste redovan al nije pravi admin ja mislim da on treba da bude VIP da ima slot i to je to i nije neki igrac)
    KROM (njega samo treba opomenuti da bude redovan jer je vrh admin i vrh igrac KROME ja te molim da budes redovniji da nebi usao u listu)

    trebaju nam novi admini koji znaju da igraju i da koriste admine....molim predloge...

    moj predol Rainey (decko igra iz igraonice nema cit moj je drugar proveren igra samonm cw tako da)

    -Moj treci predlog je da se napravi cw server...

    Cw server da se koristi za potrebe svih admina koji bi ga placali (ja prvi) treba da napravimo klan od nas admina i da igraci koji su jako dobri i udju u klan treba da dobiju admine ako su redovni na serveru...

    Klan treba da sacinjavaju svi admini al da se zna prva petorka...

    -Moj cetvrti predlog je da se prosiri server....

    Da se prosiri server i da svi krenemo redovno da placamo...ja cu krenuti od sebe jer sam ja naj neredovniji ali kad se prosiri i kad se uzme cw treba to sve da pokrijemo...

    Slotovi se trebaju prodavati i od toga da se placa i takodje buduci admini to moraju da placaju....

    -Moj peti predlog je da se organizuje druzenje admina jednom mesecno...

    Ovo pricam iz razloga da bi se svi upoznali i prosirili nase druzenje jer samo tako cemo brze napredovati...
    Na tom druzenju mozemo da se delimo u vise lan ekipa i da pikamo cs do kasno u noc...
    Druzenje se treba odrzavati u Novom Sadu jer je vecina admina odavde i head admini su odavde...


    Head admine molim da sa hostingom srede malo server da manje laguje nek im zaprete da nece placati jer to je izgleda jedini nacin da srede to...Molim sve admine da se sto pre oglase i da sto pre ovo resimo jer cemo tako brze i napredovati...Unapred hvala....vas voljeni Gille pro player

    ps:admini izbegavajte svaku ne potrebnu prepirku sa igracima koji su prethodno gag kick ban jer to nije vas posao vec admina sa kojima imaju problem a njima sta nije jasno nek pitaju na forumu ili tog admina ako je prisutan....
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Powerslave Čet Jan 22, 2009 1:10 am

    Nz stvarno sve si rekao!
    Bravo.

    Samo mozda jedino se ne slazem to za belp-a i krom-a ostalo je skroz ok!

    Lepo je sto si poceo da citas forum! Smile

    Nadam se da ce ostali admini skontati o cemu se radi i naravno neka ostave svoje comente!
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 1:13 am

    Sine moj taj belp je moj drugar...igrao je sa nama 2 cw decko nije nista pokazao ako cemo relano...KROM ja protiv njega nemam nista i daleko od toga samo kazem da mora biti aktivniji...to je sve...forum cu od sad cesce posecivati i bicu aktivniji da bi vi brze napredovali...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Baneee Čet Jan 22, 2009 1:22 am

    Gille90 ::-Moj prvi predlog je da se brisu sve mape osim:

    de_dust
    de_dust2
    de_inferno
    de_cbble
    de_nuke
    de_train
    de_tuscan
    de_aztec
    de_clan1_mill
    de_clan2_fire
    de_dust4forever


    -Moj drugi predlog da se sreze lista admina...

    po meni ljudi koji nisu vredni admina:

    belphegor (i ako mi je drugar svi misle isto kao i ja da ima wh i zato rusi ugled servera)
    Tara (devojcica nezna da koristi komande i nije pravi admin ona vise igrac)
    SatyricoN (decka nikad nema na serveru)
    Re[v0l]ution (i ako mi je drugar decko nije za admina a i nije neki igrac realno)
    sex-bomb.mp4 (decko jeste redovan al nije pravi admin ja mislim da on treba da bude VIP da ima slot i to je to i nije neki igrac)
    KROM (njega samo treba opomenuti da bude redovan jer je vrh admin i vrh igrac KROME ja te molim da budes redovniji da nebi usao u listu)

    trebaju nam novi admini koji znaju da igraju i da koriste admine....molim predloge...

    moj predol Rainey (decko igra iz igraonice nema cit moj je drugar proveren igra samonm cw tako da)

    -Moj treci predlog je da se napravi cw server...

    Cw server da se koristi za potrebe svih admina koji bi ga placali (ja prvi) treba da napravimo klan od nas admina i da igraci koji su jako dobri i udju u klan treba da dobiju admine ako su redovni na serveru...

    Klan treba da sacinjavaju svi admini al da se zna prva petorka...

    -Moj cetvrti predlog je da se prosiri server....

    Da se prosiri server i da svi krenemo redovno da placamo...ja cu krenuti od sebe jer sam ja naj neredovniji ali kad se prosiri i kad se uzme cw treba to sve da pokrijemo...

    Slotovi se trebaju prodavati i od toga da se placa i takodje buduci admini to moraju da placaju....

    -Moj peti predlog je da se organizuje druzenje admina jednom mesecno...

    Ovo pricam iz razloga da bi se svi upoznali i prosirili nase druzenje jer samo tako cemo brze napredovati...
    Na tom druzenju mozemo da se delimo u vise lan ekipa i da pikamo cs do kasno u noc...
    Druzenje se treba odrzavati u Novom Sadu jer je vecina admina odavde i head admini su odavde...


    Head admine molim da sa hostingom srede malo server da manje laguje nek im zaprete da nece placati jer to je izgleda jedini nacin da srede to...Molim sve admine da se sto pre oglase i da sto pre ovo resimo jer cemo tako brze i napredovati...Unapred hvala....vas voljeni Gille pro player

    ps:admini izbegavajte svaku ne potrebnu prepirku sa igracima koji su prethodno gag kick ban jer to nije vas posao vec admina sa kojima imaju problem a njima sta nije jasno nek pitaju na forumu ili tog admina ako je prisutan....
    takodje se ne slazem to za belp-a ja i on smo odigrali mnogo cw-a tacnije lige sa HLTV i 3 admina u spect i niko mu nista nije reko

    Gille bra macoru za sve sto si napisao al jedini problem je to,sto ja vise necu biti admin (posto nemam para da placam,jbg nije mi cale Tadic ^^)
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 1:30 am

    Zao mi je zbog tebe...al ako budes imao uslova dodji brate javi se i ostaje ti admin...a za belp-a ja vam kazem o5 da mi je to drugar i da smo igrali u lanu...decko nezna da stoji evo dodjite da proverite mene u igraoni vi ste iz ns...jbt igram turnire lige i sednem sa njim a on nemoze nista da sacuva nigde nemogu da ga postavim tako da ljudi vi kako ocete ali ja imam svedoke...jos jedan predlog za admina b.z.v.z decko igra dobro ja mislim da bi on mogao biti dobar admin jer je jako objektivan i realan pa vi vidite...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Baneee Čet Jan 22, 2009 1:52 am

    Gille90 ::Zao mi je zbog tebe...al ako budes imao uslova dodji brate javi se i ostaje ti admin...a za belp-a ja vam kazem o5 da mi je to drugar i da smo igrali u lanu...decko nezna da stoji evo dodjite da proverite mene u igraoni vi ste iz ns...jbt igram turnire lige i sednem sa njim a on nemoze nista da sacuva nigde nemogu da ga postavim tako da ljudi vi kako ocete ali ja imam svedoke...jos jedan predlog za admina b.z.v.z decko igra dobro ja mislim da bi on mogao biti dobar admin jer je jako objektivan i realan pa vi vidite...
    prico sam ja sa njim,brate ja mu verujem imam puno demo-a sa cw-ova i svaki gledam nema nis... pitaj DEUSA kad sam bio u Trezoru nisam mogo vola da ubijem :S ponedeljak o5 dolazim u Trezor

    P.S Zvrki pozajmicu tvog pacova a ti igraj na one tamo ^^
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 2:14 am

    Ako cemo realno ti nisi merodavan jer si pristrasan tako da opusti se i pusti nas da radimo takve stvari...Stefan ima wh to je realno nemozes ti tako igrati od kuce a u igraoni i to jos na cw za sta je rekao da je pro da tako ocajavas...ajde budi malo realan...
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Ban3^ Čet Jan 22, 2009 12:01 pm

    Jedino se ne znam za Taru kontam da zna komande al nisam siguran mozda i nezna ,gille je upravu za belpha nznm mozda ima ...ja kada sam to rekao umalo batina nisam dobio..
    revolution
    revolution
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 269
    Godina : 33
    Lokacija : Kama Konza
    Datum upisa : 16.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od revolution Čet Jan 22, 2009 5:03 pm

    Evo i ja da napisem nesto...Ja mozda nisam neki igrac,ne igram da budem neki pro,ali sam redovan na serveru i svoj deo posla obavljam...
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 6:10 pm

    Zile ja nemam nista protiv tebe al samo kazem da admin il mora biti extra igrac ili extra admin a ti nisi ni jedno ni drugo ako cemo realno...npr Deus je vrh admin i al nije neki igrac i zato on treba ostati admin po meni...jer stvar je u tome da ako si ti los igrac a imas admina i ako udje lik koji sabija i tebe ubije 3 puta za redom ti ces ga napasti da je citer ne samo ti svako pa i meni se desilo hvala bogu jednom al eto sad znam da decko nema cit...neznam to su moji predlozi a vi se odlucite...
    sasic93
    sasic93
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 76
    Godina : 30
    Lokacija : Grbavica
    Datum upisa : 13.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od sasic93 Čet Jan 22, 2009 6:18 pm

    Sto se mene tice sve je ok...
    Samo da se dodaju jos neke mape...
    Sve ostalo mi je ok...
    Nemam primedbu nizasta!!!

    Gile svaka ti dala!!!
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Čet Jan 22, 2009 6:59 pm

    Hvala brate i sorry za admina al realno bolje tebi slot..Very Happy
    revolution
    revolution
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 269
    Godina : 33
    Lokacija : Kama Konza
    Datum upisa : 16.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od revolution Čet Jan 22, 2009 8:58 pm

    Gille90 ::Zile ja nemam nista protiv tebe al samo kazem da admin il mora biti extra igrac ili extra admin a ti nisi ni jedno ni drugo ako cemo realno...npr Deus je vrh admin i al nije neki igrac i zato on treba ostati admin po meni...jer stvar je u tome da ako si ti los igrac a imas admina i ako udje lik koji sabija i tebe ubije 3 puta za redom ti ces ga napasti da je citer ne samo ti svako pa i meni se desilo hvala bogu jednom al eto sad znam da decko nema cit...neznam to su moji predlozi a vi se odlucite...

    Sto se nije nijednom desilo,razlikujem cit od znanja..Wink
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Jan 23, 2009 12:48 am

    -Ne slazem se za TaRa-u, ja sam je kritikovao kad niko nije i to je urodilo plodom! Mislim da sad jako dobro radi svoj posao, sto se vidi i u ban sekciji! Treba joj jos iskustva, ali svima nam treba i svi iz dana u dan napredujemo!
    -Sto se tice KROM-a, lik je vrh admin i zasluzuje da ima admina na ovom serveru!
    -Za belph-a sam vec napisao sta msm u njegovom topicu, ali ponovicu i ovde! Postoji demo na kojem se vidi da ima WH, taj demo je kod ban3-ta ili sex-a ili gandre, oni su i gledali demo! Dok ne vidim demo ne mogu da dajem bilo kakve komentare! Ali jedno stoji-ne mozes sabijati na serveru i onda doci u lan i da ne znas gde udaras kako gile kaze... Kad pogledam demo dacu svoje misljenje! Ponavljam nemam nista protiv nikog, ali ne trebaju nam citeri na serveru! Mnogi su gledali demo i pratili belph-a na serveru i kazu da ima... Npr. ja sam bio kad je jedan moj drug igrao, lik se sunja iskoci belph i ubije ga, ovaj ga pita kako si znao da sam tu a belph kaze cuo sam te LoL! Da je rekao overavam stek ili tu sam gledao, ali on ga je cuo a ovaj se sunja, ali ni pusku nije repetirao, znaci nije mogao da ga cuje nikako! Zatim na serveru igra rainey, decko sedi u trezoru pokraj mene, belph pise na TSAY : RAINEY GASI TO SRANJE DA TE NE BIH BANOVAO! Ja mu kazem brate koji ti je decko sedi pokraj mene i igra samnom, belpg mi pise na admin say: dobro je smaras rekao si mi vec 1000 puta, na to sam samo odg ok brate opusti se malo... I da misli da ima treba da ode u spec pa neka ga snima a ne na tsay da proziva za cit a jos je admin...
    -Baneee brate jebes pare daces kad budes imao, to nije razlog za skidanje admina ako nemas jedan mesec da platis lol...
    -V0d0 je dobar admin i ok je, ali se prima da to nije normalno! Na svaku glupost se nalozi kao da mu zivot zavisi od toga...Kao kad sam iz dobre namere kritikovao Taru, on se primio kao da sam mu sve pobio i dodelio mi ne bas lepe epitete i napljuvao me, ali to smo resili i Tara se JAKO popravila-sto mi je i bila namera! Samo da malo stane na loptu i sve ok nemam primedbi...
    -Head admini: power i gandra! Vec sam vam rekao, radite svoj posao i NEMOJTE DA SE BOJITE svakog ko vam preti! Npr. ja gag lika, on retry i pise: gandra sto si me gag jebacu ti mater! Ja ga naravno ban na 120 min zbog vredjanja admina, a gandra mu pise na tsay:NISAM TE JA BRATE GAG NE ZNAM KO JE! Sta imate da se pravdate igracima koji su zasluzili gag-kick-ban??? Imaju 4um pa nek se tamo zale! A za bilo kakve pretnje recite samo da se obrate meni, Vukiju ili Giletu, da vi nemate veze s tim ako vas budu napadali! Mora da postoji red na serveru, a ne da svako radi sta hoce!
    -Gille je dobar igrac i jako dobar admin, samo da smanji tsay, sto sam mu i rekao i da se pojavi na 4umu i evo ga tu je i nadam se da ce se truditi, jer smo juce razgovarali da svi moramo da se trudimo da server bude sto bolji i dog smo da dovucemo par jakih igraca na server, da bi bio server sto jaci!

    To je moje misljenje, nadam se da ne gresim! Sve vas volem, cmokijana Smile
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Baneee Pet Jan 23, 2009 12:55 am

    ma brate nije za jedan mesec nego uospte...jako puno trosim,pa mi ne ostaje para za server jbg momci al mislim da je to najpametnije...
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 1:13 am

    Baneee opusti se skurblacemo nesto vec sam ti rekao to...Deus brate hvala na misljenju al nemoj mene da guras u sranja znas da sam ja pickica...lololololol...ahaahahahahhahahah

    salim se naravno deco kakav god problem samo nam se obratite pa da vidite silu...Very Happy
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pet Jan 23, 2009 1:35 am

    Sad ovako iskreno . . . ne zelim da omalovazavam nikoga. . . ali 99 % vas ne igra maltene ni na 1 pravom , jakom serveru. . . i vi stvarno nemate iskustva sa citerima. . . i sa pro igracima. . . i misilim da ne mozete da ocenite da li lik igra na zvuk ili ne. . . bitno je da se trudite i da priznajete gresku. . . ja vam predlazem da pocnete malo da zalazite na Terru, maksnet, KGB. . da vidite ne samo jake igrace . . nego i kako se administracija ponasa. . .kako sta ide . . . . Total War stvarno treba da se dovede u red. . . . jer stvarno na serveru vlada HAVARIJA. . . a zasto? zato sto ili se neko nekog boji pa mu ne sme nista. . .ili je neko neciji drugar . . . ili ovo ili ono. . .Treba nauciti igrace da igraju po pravilima serevra a ne kako hoce. . Slazem se sa giletom sto se tice svega. . samo smatram da se Tara popravila skroz. . . i da joj se ne skida amx. . . i za kroma. . jer on je stvarno pravi admin . . koji zna sta i kako u bilo kojoj situaciji . . . njemu isto po meni ne sme da se skine amx. . to je to . . . i NADAM SE DA NECE VISE BITI POTREBNI OVAKVI POSTOVI!!!! DAJTE BRE DA SE SREDI OVO!!!!! SMORILO JE VISE SVAKI DAN ISTO SRANJE!!!
    No No No
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Jan 23, 2009 1:38 am

    obajsniO.
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 1:40 am

    Vuki brate da li sam ja u jednom momentu spomeuo skidanje admina kromu???
    samo sam rekao da lik mora biti redovniji i to je to...
    a vi deco uzmite slot na kgb pa nesto naucite...moj savet
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pet Jan 23, 2009 1:53 am

    [SWB] deus_ex_vu* ::-Ne slazem se za TaRa-u, ja sam je kritikovao kad niko nije i to je urodilo plodom! Mislim da sad jako dobro radi svoj posao, sto se vidi i u ban sekciji! Treba joj jos iskustva, ali svima nam treba i svi iz dana u dan napredujemo!
    -Sto se tice KROM-a, lik je vrh admin i zasluzuje da ima admina na ovom serveru!
    -Za belph-a sam vec napisao sta msm u njegovom topicu, ali ponovicu i ovde! Postoji demo na kojem se vidi da ima WH, taj demo je kod ban3-ta ili sex-a ili gandre, oni su i gledali demo! Dok ne vidim demo ne mogu da dajem bilo kakve komentare! Ali jedno stoji-ne mozes sabijati na serveru i onda doci u lan i da ne znas gde udaras kako gile kaze... Kad pogledam demo dacu svoje misljenje! Ponavljam nemam nista protiv nikog, ali ne trebaju nam citeri na serveru! Mnogi su gledali demo i pratili belph-a na serveru i kazu da ima... Npr. ja sam bio kad je jedan moj drug igrao, lik se sunja iskoci belph i ubije ga, ovaj ga pita kako si znao da sam tu a belph kaze cuo sam te LoL! Da je rekao overavam stek ili tu sam gledao, ali on ga je cuo a ovaj se sunja, ali ni pusku nije repetirao, znaci nije mogao da ga cuje nikako! Zatim na serveru igra rainey, decko sedi u trezoru pokraj mene, belph pise na TSAY : RAINEY GASI TO SRANJE DA TE NE BIH BANOVAO! Ja mu kazem brate koji ti je decko sedi pokraj mene i igra samnom, belpg mi pise na admin say: dobro je smaras rekao si mi vec 1000 puta, na to sam samo odg ok brate opusti se malo... I da misli da ima treba da ode u spec pa neka ga snima a ne na tsay da proziva za cit a jos je admin...
    -Baneee brate jebes pare daces kad budes imao, to nije razlog za skidanje admina ako nemas jedan mesec da platis lol...
    -V0d0 je dobar admin i ok je, ali se prima da to nije normalno! Na svaku glupost se nalozi kao da mu zivot zavisi od toga...Kao kad sam iz dobre namere kritikovao Taru, on se primio kao da sam mu sve pobio i dodelio mi ne bas lepe epitete i napljuvao me, ali to smo resili i Tara se JAKO popravila-sto mi je i bila namera! Samo da malo stane na loptu i sve ok nemam primedbi...
    -Head admini: power i gandra! Vec sam vam rekao, radite svoj posao i NEMOJTE DA SE BOJITE svakog ko vam preti! Npr. ja gag lika, on retry i pise: gandra sto si me gag jebacu ti mater! Ja ga naravno ban na 120 min zbog vredjanja admina, a gandra mu pise na tsay:NISAM TE JA BRATE GAG NE ZNAM KO JE! Sta imate da se pravdate igracima koji su zasluzili gag-kick-ban??? Imaju 4um pa nek se tamo zale! A za bilo kakve pretnje recite samo da se obrate meni, Vukiju ili Giletu, da vi nemate veze s tim ako vas budu napadali! Mora da postoji red na serveru, a ne da svako radi sta hoce!
    -Gille je dobar igrac i jako dobar admin, samo da smanji tsay, sto sam mu i rekao i da se pojavi na 4umu i evo ga tu je i nadam se da ce se truditi, jer smo juce razgovarali da svi moramo da se trudimo da server bude sto bolji i dog smo da dovucemo par jakih igraca na server, da bi bio server sto jaci!

    To je moje misljenje, nadam se da ne gresim! Sve vas volem, cmokijana Smile

    Nisam na tebe mislio Deus(posto vidim da nisi razumeo),vec na Vukovara,on me je najvishe iznervirao tada...Izvinio sam se,sad sam ok sa svima...uglavnom -.-
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Jan 23, 2009 2:10 am

    Da, ok je brate, to je reseno, samo sam dao kao primer...
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 3:37 am

    Jos uvek se pola admina nije oglasilo....sramota
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Jan 23, 2009 3:42 am

    Nego Gile ko ti drugar na slici?????
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 4:38 am

    :* necu da ti kazem celavi...:PPPP
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Jan 23, 2009 5:48 am

    E da, sto se tice placanja slot-a, potpuno se slazem sa Giletom, ko hoce slot i zasluzuje ga neka da mesecno 100 dinara npr., to bi nam islo za placanje servera! Kao sto se na kgb-u placa npr. Msm dosta bi pomoglo za server...

    Sponsored content


    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 10, 2024 1:13 pm