TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+9
No_FeaR
cika Crni
MasterDark1
Powerslave
DaV1D 95
Baneee
n0_c0ntr0ll
nemanja
$M3K3R
13 posters

    Izvinite se !

    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty izvinjavam se !!!!

    Počalji od LAZAR Uto Dec 02, 2008 9:56 pm

    DOBIO SAM BAN (JER SU VEROVATNO ADMINI MISLILI DA IMAM CIT ILI HAK ALI ME TO VECE JAKO ....POSRECILO DA IGRAM DOBO I UJUTRO KADA SAM USTAO BIO SAM BANOVAN RAZLOG kick > banivan si na ovom serveru !!!
    IZVINJAVAM SE JOS JEDNOM I AKO MI MOZETE SKINUTI BAN )) forum i server su veoma cool cheers cheers !!!!
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Re: Izvinite se !

    Počalji od Baneee Uto Dec 02, 2008 10:29 pm

    LAZAR ::DOBIO SAM BAN (JER SU VEROVATNO ADMINI MISLILI DA IMAM CIT ILI HAK ALI ME TO VECE JAKO ....POSRECILO DA IGRAM DOBO I UJUTRO KADA SAM USTAO BIO SAM BANOVAN RAZLOG kick > banivan si na ovom serveru !!!
    IZVINJAVAM SE JOS JEDNOM I AKO MI MOZETE SKINUTI BAN )) forum i server su veoma cool cheers cheers !!!!
    Nick pod kojim si igro to vece ??
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty ja sam Doctor_Evil

    Počalji od LAZAR Uto Dec 02, 2008 11:25 pm

    BANE ja sam tito reko sam ti to na skaype-u !
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Izvinite se !

    Počalji od SatyricoN Sre Dec 03, 2008 4:46 pm

    e LAZARE ajde smiri se malo i nemoj da pricas na MIC...i nemoj da kazes da nemas cit Exclamation Neznam koji dan ali tad nisam bio admin ti si bio na serweru i poceo si da citujes ja sam reko da cu zvati admina i ti si otiso iz serwera zato sto si se skenjao da ces dobiti BAN!Moze i baneee da kaze da sam ga zwao za to! Razz Mali nemoj da se prawis da si najjaci na serweru! (citeru)! pig
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty ???????????????????????????????????

    Počalji od LAZAR Sre Dec 03, 2008 8:12 pm

    SatyricoN ::e LAZARE ajde smiri se malo i nemoj da pricas na MIC...i nemoj da kazes da nemas cit Exclamation Neznam koji dan ali tad nisam bio admin ti si bio na serweru i poceo si da citujes ja sam reko da cu zvati admina i ti si otiso iz serwera zato sto si se skenjao da ces dobiti BAN!Moze i baneee da kaze da sam ga zwao za to! Razz Mali nemoj da se prawis da si najjaci na serweru! (citeru)! pig


    Ocete mi skinuti ili necete ban (imao sam cit kada je i jedna stoka imala ) ne poricem to izvinjavam se !
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Re: Izvinite se !

    Počalji od .green Sre Dec 03, 2008 9:01 pm

    LAZAR ::(imao sam cit kada je i jedna stoka imala ) ne poricem to izvinjavam se !
    pa onda si isti kao on...
    cheatuj ti ako igras sa cheaterom jedan na jedan,al ako igras na server dje ima vishe igracha onda si cheater koliko je i on...
    inache stojim iza teorije da ko jednom upali cheat njemu se ne moze vjerovat i palice ga sigurno jos.
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty EVO VAM !!!!!!!!!

    Počalji od LAZAR Čet Dec 04, 2008 11:26 am

    .green ::
    LAZAR ::(imao sam cit kada je i jedna stoka imala ) ne poricem to izvinjavam se !
    pa onda si isti kao on...
    cheatuj ti ako igras sa cheaterom jedan na jedan,al ako igras na server dje ima vishe igracha onda si cheater koliko je i on...
    inache stojim iza teorije da ko jednom upali cheat njemu se ne moze vjerovat i palice ga sigurno jos.

    NEMAM VISE CIT ZATO STO JE BIO TROJANAC U NJEMU I KADA MI JE AVG OBRISAO TAJ CIT
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Izvinite se !

    Počalji od SatyricoN Čet Dec 04, 2008 5:37 pm

    Lazare znas kako se kaze JEDNOM CITER UWEK CITER ^^ jbg ali cu te sada uwek posmatrati kao CITERA Rolling Eyes... Exclamation Exclamation
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Re: Izvinite se !

    Počalji od Baneee Čet Dec 04, 2008 9:46 pm

    .green ::
    LAZAR ::(imao sam cit kada je i jedna stoka imala ) ne poricem to izvinjavam se !
    pa onda si isti kao on...
    cheatuj ti ako igras sa cheaterom jedan na jedan,al ako igras na server dje ima vishe igracha onda si cheater koliko je i on...
    inache stojim iza teorije da ko jednom upali cheat njemu se ne moze vjerovat i palice ga sigurno jos.
    tako je bwe Cheat je gori od droge hh Very Happy moguce da sam te ja onda ban posto igro neki EVIL...pa ako si koristio,stigla te sudbina Very Happy:D:D



    P.S nemora da znaci moj brat od tetke mali ima 8 god redovno koristio cit a sad vise ne koristi (izbriso sam mu Very Happy:D )
    LAZAR
    LAZAR
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 87
    Lokacija : Srmeska Kamenica
    Datum upisa : 09.11.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty okkkkkkkkkkkkkkkkk

    Počalji od LAZAR Čet Dec 04, 2008 9:49 pm

    SatyricoN ::Lazare znas kako se kaze JEDNOM CITER UWEK CITER ^^ jbg ali cu te sada uwek posmatrati kao CITERA Rolling Eyes... Exclamation Exclamation

    NIJE JEDINI TOTALAWR U SRIBIJI A POGOTOVO U KAMENICI IMA I NOVI SERVER Sremska Kamenica graund Smile pa ko .......... totalwar i ako neskinete (sirim pricu da je bolji sremska kamenica graund server) Smile Smile Smile Smile Smile Smile cheers
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Izvinite se ! - Page 2 Empty Re: Izvinite se !

    Počalji od Baneee Pet Dec 05, 2008 12:03 am

    LAZAR ::
    SatyricoN ::Lazare znas kako se kaze JEDNOM CITER UWEK CITER ^^ jbg ali cu te sada uwek posmatrati kao CITERA Rolling Eyes... Exclamation Exclamation

    NIJE JEDINI TOTALAWR U SRIBIJI A POGOTOVO U KAMENICI IMA I NOVI SERVER Sremska Kamenica graund Smile pa ko .......... totalwar i ako neskinete (sirim pricu da je bolji sremska kamenica graund server) Smile Smile Smile Smile Smile Smile cheers
    hh samo napred Very Happy al svi znaju da nije tako

    Sponsored content


    Izvinite se ! - Page 2 Empty Re: Izvinite se !

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 7:29 am