TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+3
Powerslave
[SWB] deus_ex_vu*
Ban3^
7 posters

    from tw to kgb

    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 28, 2008 6:56 pm

    E ovako odlucio sam da se vise ne pojavljujem na totalu i prelazim na kgb ovako nikada necu napredovati necu se vise pojavljati na ovom forumu.
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 28, 2008 7:17 pm

    Kakve ti topic-e otvaras ja ne mogu da verujem... Lol, pa i ja igram na 5 servera i na totalwar-u... I na DM kgb i na maksnet-u i na terra-i... Pa kakve veze ima? Igraj svuda, a total je nas domacinski server i kraj... Sta sad, ako igras na dr serverima ne mozes igrati na total-u, ne razumem? Imas samar kad se vidimo Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 28, 2008 7:22 pm

    Deus imam nekix stvari koje me nerviraju i preko kojix necu da predjem .
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Powerslave Ned Dec 28, 2008 7:38 pm

    [SWB] deus_ex_vu* ::Kakve ti topic-e otvaras ja ne mogu da verujem... Lol, pa i ja igram na 5 servera i na totalwar-u... I na DM kgb i na maksnet-u i na terra-i... Pa kakve veze ima? Igraj svuda, a total je nas domacinski server i kraj... Sta sad, ako igras na dr serverima ne mozes igrati na total-u, ne razumem? Imas samar kad se vidimo Smile

    Hhahahhhhahaha ...bas to -,-

    Pazi...jedna stvar mi se uzasno svidela kod Aleksandra aka Deus Very Happy a to je sto mi je rekao da kada ON bude mislio da ne moze i nece vise da bude admin na serveru da ce on i sam reci sto je jako lepa osobina,a ti ako imas nekih problema reci...daj ostavku ako hoces i kraj.

    Ja necu patiti XD

    Nista licno i dalje cemo ostati u sexy odnosima :kiss: XD
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 28, 2008 10:01 pm

    Pa reko sam da se vise necu pojavljavati pa ti zakljuci na sta sam mislio ...
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Powerslave Ned Dec 28, 2008 10:16 pm

    Pa sta onda?!

    Da skidam adimina?!

    Budi malo odredjeniji...precizniji.
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 28, 2008 10:42 pm

    pa ako tebi koristi admin koji ne igra onda ostavi.Ja ne kazem da ne mogu da budem admin ja mogu sve sto ja pozelim i ocu a pogotovo ovo mogu nego necu da predjem preko svega sto ste uradili .
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 28, 2008 11:23 pm

    Ne znam sta se dogodilo izmedju vas, samo cu da ponovim da sam protiv skidanja admina bez nekih dokaza i bez ikakvog razloga, ali ako je tvoja zelja Ban3, ja te podrzavam i postujem tvoje misljenje...Nisam upucen u neke stvari, tako da necu da se mesam u vase medjusobne odnose...
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 28, 2008 11:39 pm

    Rekao sam ti deus sta je bilo a preko toga vise necu da prelazim tako da nek skida.
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Powerslave Ned Dec 28, 2008 11:45 pm

    Btw wtf?!

    Ja ne znam o cemu je rec?! -,-

    Jbte napis..budi precizniji a ne kao zena XD

    Ae?
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 2:20 am

    Vi mene i luku ne smatrate za head admina nego kao niko i nista obicnog admina ,a kao ti i gandra ste naj naj i svima moze te stagod da radi te. To me ljuti Luka i ja se nikada nista ne pitamo o nicemu samo vas dvoje .Najvise trosim vremena na taj server od svix vas.Placam onoliko koliko ne moram ! Kada se je sada bila frka jedino Deus i ja smo uplatili znam da su hteli Luka i Tara ... ali de su ostali ? ? ? Puko sam 1000 dinara na nista tako da imam manje para za novu godinu nego sto treba imao sam 60 evra sada oko 50 :S samo zbog server,ali nema veze da smo Deus i ja dobili hvala za to ,ali gde je to hvala,ja ga ne pamtim mozda je negde zapisano ? Ma na treba ni to ko jebe ali niste bili zahvalni i pucao vam je k***c za to jos si mi rekao da sam majmun kreten i debil sto sam pricao sa hostom ... a za sto sam isao u 8 ujutru da platim to ...to nikom nista a ??!
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    from tw to kgb Empty Ban3^ KGB n00b1c^

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 29, 2008 2:20 am

    Slusaj kretenko prelazis na KGB da bi napredovao lol, nemora da znaci da su tamo pro igraci ako je server najbolji "na svetu" da ti kazem tamo igraju samo noobici jedino em1ca i er[R]0r* znaju i jos njih,ne kazem ima dosta dobrih al ja kad udjem swe neki kreteni osim mene xD


    tako da bane gloop si i owako a i ako tamo odes isto ti se wata, ako oces da napredujes ewo ti moj br i ako ga vec imas pa javi se : 0644720427



    Smile
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    from tw to kgb Empty majmuncino

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 29, 2008 2:27 am

    SLUSAJ KRETENKO OWAKO CEMO ! HVALA ZA PARE, A GDE JE MENI HVALA KAD SMO UZELI SERVER IMAO JE 16 SLOTOVA TI SI IGRAO MRTWI WOW, LUKA I POWER NA MORU JA SAM JEDINI BIO I REKLAMIRAO SERVER I IGRAO I DALJE IGRAM VIDI KOLIKO IMAM SATI TAKO DA TISINA, UWEK SAM DAWAO PARE I NEMOJ TI DA MI PAMETUJES JASNO ?!

    WI STE HEAD ADMINI REKAO SAM TI DA NEMORAS DA ULAZIS U FTP DA NESTO NESJEBES NI JA NEULAZIM NEGO NAM SWE RADI JEDAN LIK NEMA POTREBE DA ULAZIS A IMAS SIFRU I TA SRANJA STO TI TREBAJU IMAS I RCON, DA JOS NESTO DA NAPISEM I KRITIKU : BRATE AKO OCES 1 VS 1 SA OLJOM ODES NA GAMETRACKER I NADJES CW SERVER OTKLJUCAN I TAMO IGRATE A NE NA PUBLIC DA STAWIS PW STA AKO NEKO OCE DA UDJE AJ OK TO NEGO NISI NI SKINUO PW POSLE WUKI JE TEO U 6 DA UDJE NIJE MOGAO ZBOG PW DA UDJE STO NISI SKINUO ?!

    A POWER KAD ISKLJUCI FREEZETIME NEVRATI PSOLE I ISKLJUCIO JE OPCIJU /ADMINS A NIJE IZBRISAO ONU RECENICU STO SE POJAVLJUJE ZA LISTU PRSUTNIH ADMINA : /ADMINS

    I DE JE TU OZBILJNOST TI SI MENI NASAO DA KENJAS A JA TU OTPOCETKA I DAJEM PARE I NAVLACIO MASU TAKO DA TISINA

    Izvini bane islo mi od ruke da malo serem owo sto sam pisao ok si ti lik naj drug nego tu mi v0d0 inspirisao me da pisem glooposti (krakati nas nasmejao)
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    from tw to kgb Empty Ban3^ KGB n00b1c^

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 29, 2008 2:33 am

    Slusaj kretenko prelazis na KGB da bi napredovao lol, nemora da znaci da su tamo pro igraci ako je server najbolji "na svetu" da ti kazem tamo igraju samo noobici jedino em1ca i er[R]0r* znaju i jos njih,ne kazem ima dosta dobrih al ja kad udjem swe neki kreteni osim mene xD


    tako da bane gloop si i owako a i ako tamo odes isto ti se wata, ako oces da napredujes ewo ti moj br i ako ga vec imas pa javi se : 0644720427



    Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 2:37 am

    Mogao si da editujes prvi post ,procitaj vladine postove njemu puca qrac tako da jebe mi se.Znam da cu vise napredovati na kgbu a ne na totalu tako da cu za novu godinu kupiti godisnji slot ko njix .Sto se tice servera pre ja nisam bio tu tako da jebe mi se i nemoj spominjati to .Najaktivniji sam deus i ja a vlada malo i ti si oke ja za tebe licno nisam srao ali ako smo svi jednaki sta vi meni kenjate vi ce te meni skidate cvar komande ma skidaj te puca mi k***c ,i da je vuki rekao da skinem ja bi skino bez problema ...koliko sam puko para na ovaj server mogao bi 3 da uzmem i da ix drzim ako ocu .I jesam skinuo pw kasnije nego se server sam zakljucao pitaj powera ako mi ne verujes tako da ne kenjaj za to posto ne znas .To sto imas 300 i nesto sati ja imam oko 260 a igras 2 meseca i vise pre mene tako da vidi koliko bi ja imao onda.I jako sam se iznervirao kada mi je rekao danas power : Gandra i ja smo odlucili da ti skinemo cvar komande ma jebe mi se znas ... tacno se vidi kako smo odmereni ja sam head admini a vas je server tako ? Posto ja nisam video da sam ja kenjao vladi za freeze time ?!?!? i za admin i za jos nekix sranja ?!? Jel sam mu mozda rekao da cu mi skinuti cvar komandu!?!? SMesno bre!
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    from tw to kgb Empty to sam teo

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 29, 2008 2:44 am

    Bane to sam se ja zezao za cvar komande e to sam teo da te uwatim u owo a wi ostali recite da sada nisam u pravu, brate sada kazes ti si head a mi da ti skinemo komande, a luka je isto head a mi da mu skinemo admina lol eto da znas kako je njemu bilo brate nemam nista protiv tebe nego ti kazem zakljucan je bio server sto si ga uopste i zakljucavo koju kuru znam ja tebe pucu ti koju dlancinu i to je to vracas se BANE NEMOJ DA SUTRA DOLAZIM JASNO ?!



    Imas 206 sati igranja, a ja 325 ali to nije ni bitno xD

    aj m*s kada se naspavas procete te glooposti aj sada m*s xD


    Razz
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 2:57 am

    imam 230 sati na ban3^ 30 na agresive
    sad sam kledao ! Luka nije dobro odradjivao posao pre.
    A vlade je rekao bole me k***c skidamo ti cvar ne zanima me i to da si to ti rekao . tako da izvini molim te.
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 29, 2008 3:02 am

    Ovo je situacija gde su svi u jednu ruku u pravu! Samo molim te Gandra nemoj da ga usporedjujes s Lukom,nemam nista protiv njega ali nije u redu... Govorim o aktivnosti i doprinosu na serveru i 4umu i Ban3 hoce sam da da ostavku, jer mu smetaju neke stvari i tako je odlucio,nije kao neki da samo gledaju svoje dupe i zadrze admina po svaku cenu... Moje misljenje je da bi trebao da ostane i da se smiri malo, dosta je doprineo ovom serveru! Ali kakva god da bude njegova odluka ima moju podrsku, uvek! Jbg zao mi sto je ovako ispalo bzvz, ali verovatno je Ban3-tu doslo tesko i u tom trenutku je resio da ne igra vise! Nadam se da ce se svi ohladiti malo i da ce biti kao sto je bilo!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 3:04 am

    Ne bi rekao da cu se vracati sansa je 1 % sutra hocu da pricam sa likom i da kupim slot za kgb.
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 29, 2008 3:16 am

    S kim da pricas, sa Iggy-em? Pa ok, imaces i slot i nastavis lepo da igras na totalu!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 3:20 am

    Moram otici do foruma njixovog tamo sve pise reko mi je luka nesto o tome on zna gde moze da se kupi pa cu ga pitati i necu vise igrati na totalu.
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 29, 2008 3:26 am

    Ok brate, ako je to tvoja odluka! Samo se reg na 4um kgb-a, posalji Iggy-u PM za slot, pa ce ti poslati gde da uplatis!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 3:56 am

    Ok hvala ti brate moj Smile !
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 29, 2008 3:58 am

    Uvek brate! Cmok Smile
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Powerslave Pon Dec 29, 2008 4:05 am

    lol
    Da si ti tako odlucan ti bi dao sam ostavku a ne da ocekujes da te sada molimo,ja te prvi necu moliti pukao mi je qrac...za ostale nz...stalno ovako pa za 3-4 dana kada isqliras onda sve ok..

    Sto se tice kgba moje misljenje...taj server je dobar samo zato sto dugo postoji i nista vise..a naravno vremenom se stice sve sto je potrebno.

    To za freez mi se desilo 2-3 puta...i sada vodim racuna da mi se ne ponavlja.

    Ti si imao sve pristupe serveru ali u vise situacija se pokazalo da te pogodnosti ne mozes/znas da iskoristis.


    Ono radi sta god hoce..ja licno o tebi ne mislim nista lose...i dobri smo drugovi i ostsacemo Wink ali jbga necu vise da se nerviram.

    A za te "sitnije" propuste od moje strane se izvinjavam ... cmok :* :kiss:
    Ja kao nisam nista uradio za server?! Sad

    Ova prica nema kraja...ti resi u vugli sta imas pa posle nam reci.

    TW > KGB ^^
    Razz

    I love you

    Sponsored content


    from tw to kgb Empty Re: from tw to kgb

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09, 2024 1:23 am