TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+5
[SWB]VUKOVAR
Baneee
Powerslave
belphegor
v0d0h0d1c^
9 posters

    Jedna molba!!!!!

    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 2:11 am

    Zamolio bih da vishe NE DIRATE TARU!!!!!Devojka je '95 i trudi se max za svoje godine i poznavanje cs-a....A vi joj nabijate na nos svaku gresku,a retko koja pohvala padne!!!!
    @ Vukovar....U svakom postu kojem se pomene Tara...ti pishesh neshto negativno!!!KAKAV SI TI DZENTLMEN NESRECO JEDNA???JEL SI TI PRISAO NEKOJ DEVOJCI U ZIVOTU,POPRICAO MALO AA???Vazno je da si se ti rodio sa amx komandama....O boze kolko ogranichenih ljudi na svetu!!!!
    NEMOJTE VISHE DIRATI TARU....I NEMOJTE JOJ NABIJATI NA NOS STO JOJ JE BURAZER HEAD ADMIN!!Devojka ce da ima traume zbog jebene igrice i zbog jebenih debila koji mrace ljude,jer "kao" znaju vishe od njih!!!!Ma svi ste vi pro admini kad treba da se kritikuje!!!!Samo sam cekao da napishete dovoljno postova,da meni pukne film...Ja znam da ovo mozda nece promeniti nishta....Ali ne mogu da tolerisem da seljaci diraju nekoga zato sto misle da znaju SVE!

    @Tara nemoj da se obaziresh vishe na komentare majmuna koje i ne poznajesh i koji sebi daju za pravo da te kritikuju zato sto ce prozivanjem tebe reshiti neke druge probleme,iskaljivajuci se na tebi! I love you
    belphegor
    belphegor
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 118
    Godina : 34
    Lokacija : Jagodina
    Datum upisa : 30.11.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od belphegor Pon Dec 22, 2008 2:15 am

    Slazem se sa Nemanjom!!!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 22, 2008 2:16 am

    Brate aj se malo kontrolisi Sad

    Sve je ok sto si rekao ali ono Sad

    Ja sam rekao sta sam imao sto se tice Tare i sve je ok sada.

    Sve smo resili , bar ona i ja Smile
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Baneee Pon Dec 22, 2008 2:16 am

    v0d0h0d1c^ a.K.a Netza ::Zamolio bih da vishe NE DIRATE TARU!!!!!Devojka je '95 i trudi se max za svoje godine i poznavanje cs-a....A vi joj nabijate na nos svaku gresku,a retko koja pohvala padne!!!!
    @ Vukovar....U svakom postu kojem se pomene Tara...ti pishesh neshto negativno!!!KAKAV SI TI DZENTLMEN NESRECO JEDNA???JEL SI TI PRISAO NEKOJ DEVOJCI U ZIVOTU,POPRICAO MALO AA???Vazno je da si se ti rodio sa amx komandama....O boze kolko ogranichenih ljudi na svetu!!!!
    NEMOJTE VISHE DIRATI TARU....I NEMOJTE JOJ NABIJATI NA NOS STO JOJ JE BURAZER HEAD ADMIN!!Devojka ce da ima traume zbog jebene igrice i zbog jebenih debila koji mrace ljude,jer "kao" znaju vishe od njih!!!!Ma svi ste vi pro admini kad treba da se kritikuje!!!!Samo sam cekao da napishete dovoljno postova,da meni pukne film...Ja znam da ovo mozda nece promeniti nishta....Ali ne mogu da tolerisem da seljaci diraju nekoga zato sto misle da znaju SVE!

    @Tara nemoj da se obaziresh vishe na komentare majmuna koje i ne poznajesh i koji sebi daju za pravo da te kritikuju zato sto ce prozivanjem tebe reshiti neke druge probleme,iskaljivajuci se na tebi! I love you
    obrisi post...brate koji ti je ??
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 2:18 am

    NECU BRISHEM NISHTA!VI ISKULIRAJTE!!!PACENICI!
    Ne dirajte Taru i ja cu biti miran!!!!!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 22, 2008 2:20 am

    Jujujuj.. :-|

    Isqliraj jbte.
    belphegor
    belphegor
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 118
    Godina : 34
    Lokacija : Jagodina
    Datum upisa : 30.11.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od belphegor Pon Dec 22, 2008 2:21 am

    Sada je wlaja u prawu a ti Nemanja skrati jezicinu i ne wredjaj!!!
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 2:28 am

    Nisam msio da ste svi...Nego neki :@...Lecite svoje hirove na mladjima...umesto da pomognete i pristojnije da ukazete na greshku...a ne odmah ko da vam je oca ubila,sto je unban greena...!
    belphegor
    belphegor
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 118
    Godina : 34
    Lokacija : Jagodina
    Datum upisa : 30.11.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od belphegor Pon Dec 22, 2008 2:31 am

    Slusaj mali, da pazis na recnik da ne bi bilo problema, i nemoj tako kao dewojcica da se ponasas pa pricas kao NEKI PACENICI ako si musko kazi ko su a ne tako...
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 2:34 am

    Svi sto se foliraju na 4umu...Vukovar pod br. 1...On me je najvishe iznervirao...zbog toga sam i napravio ovaj topic...
    Najlakse je dirati ljude preko neta...pogotovo ako znaju manje od vas...c c c...
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 22, 2008 2:39 am

    Pazi...sad je dosta!

    Ovde postoji neki red!

    Sledeca ovakva slicna situacija ili psovka od tvoje strane bice kaznjena!

    Smiri se,jos jednom ti kazem!
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pon Dec 22, 2008 3:09 am

    v0d0h0d1c^ a.K.a Netza ::Zamolio bih da vishe NE DIRATE TARU!!!!!Devojka je '95 i trudi se max za svoje godine i poznavanje cs-a....A vi joj nabijate na nos svaku gresku,a retko koja pohvala padne!!!!
    @ Vukovar....U svakom postu kojem se pomene Tara...ti pishesh neshto negativno!!!KAKAV SI TI DZENTLMEN NESRECO JEDNA???JEL SI TI PRISAO NEKOJ DEVOJCI U ZIVOTU,POPRICAO MALO AA???Vazno je da si se ti rodio sa amx komandama....O boze kolko ogranichenih ljudi na svetu!!!!
    NEMOJTE VISHE DIRATI TARU....I NEMOJTE JOJ NABIJATI NA NOS STO JOJ JE BURAZER HEAD ADMIN!!Devojka ce da ima traume zbog jebene igrice i zbog jebenih debila koji mrace ljude,jer "kao" znaju vishe od njih!!!!Ma svi ste vi pro admini kad treba da se kritikuje!!!!Samo sam cekao da napishete dovoljno postova,da meni pukne film...Ja znam da ovo mozda nece promeniti nishta....Ali ne mogu da tolerisem da seljaci diraju nekoga zato sto misle da znaju SVE!

    @Tara nemoj da se obaziresh vishe na komentare majmuna koje i ne poznajesh i koji sebi daju za pravo da te kritikuju zato sto ce prozivanjem tebe reshiti neke druge probleme,iskaljivajuci se na tebi! I love you
    Svaka cast !!! Ovde se govori o profesionalnosti. . . ja sam rekao da ona jeste jedan od najredovnijih igraca na serevru , ali da nije za amx! i svaki topic koji je otvoren za Taru je bio zaljenje. . . do sada. . .ovde nema dzentlmenstva i takvih stvari . . . to sto si ti dete ja necu da komentarisem . . . al samo te molim da prestanes da pokazujes to na sve moguce nacine. . . eto toliko od mene. . . i tnx za ovaj post. . . Stvarno si muskarcina. . . sta da mi majmuni i ograniceni ljudi radimo pored ovakvog smkera poput tebe?. . .
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 3:14 am

    Necu da se svadjam...ali ti si bash pro...u svemu...zavidim ti...!Lol...o5 ogranichenje...necu vishe uopste da se prepirem sa takvim ljudima...Samo razmisli dal ce ljudi podrzavati mene,ili tebe,koji kinjis devojcicu???...koja je po mom misljenju bolja od tebe 100%...Owde je kraj....(Mogu i sam da obirshem topic...hteo sam samo da vidite sta cine neki ljudi...samo bacaju h8!)
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pon Dec 22, 2008 3:20 am

    ae me sad slusaj . . . niti sam trazio iciju podrsku. . . niti sam rekao da sam pro i sve to sto si naveo . . . niti se tako nosim ! a to sto ti tu izgrivas macho muskarca ni za to ti nisam nista rekao . . . nije mi jasno samo sto si iskompleksiran od mene toliko? od kako sam dobio amx ti na svaki moj normalan postupak imas neku primedbu. . . mozda da sam devojcica mozda me ne bi toliko smarao?
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 22, 2008 3:27 am

    [SWB]VUKOVAR ::ae me sad slusaj . . . niti sam trazio iciju podrsku. . . niti sam rekao da sam pro i sve to sto si naveo . . . niti se tako nosim ! a to sto ti tu izgrivas macho muskarca ni za to ti nisam nista rekao . . . nije mi jasno samo sto si iskompleksiran od mene toliko? od kako sam dobio amx ti na svaki moj normalan postupak imas neku primedbu. . . mozda da sam devojcica mozda me ne bi toliko smarao?

    LOL

    Pogresno shvatate rec PRO xD
    Pro je osoba koja se bavi nekim poslom i za to zaradjuje.

    Isqlirajte malo svi,nema potrebe za ovakve stvari.

    Cmok za sve :* :* :*
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pon Dec 22, 2008 3:29 am

    Ja sam opusten skroz. . . . . samo ne znam sta da kazem na ovakve optuzbe. . . . i uvrede koje me doduse ne doticu . . . samo me zanima sto momak tolko puni usta mojim imenom . . .
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 22, 2008 3:29 am

    Ae svi isqlirajte malo... v0d0 si prso brate sta ti je? Znam da si mislio na mene, ali necu ti nista reci... Samo slobodno reci deuse ja mislim da ne treba ovako nego onako, sta se siris na 4umu jbt?Ja svacije misljenje saslusam brate, pa nisam kreten! Ja pokusavam da napravim nesto na ovom serveru i 4umu, ali ok, necu vise nikom nista reci, pa radite sta hocete, kad ne znate da primite kritiku...
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 22, 2008 5:29 am

    Samo da pitam nesto v0d0, da li sam ja nekog nazvao napacenim, ogranicenim majmunom ili jebenim debilom koji mraci ljude na ovom 4umu ili na serveru? Koliko se secam nisam, tako da molim te bez vredjanja, ne trebaju mi takve uvrede...A ti se prazni negde drugde nadji ribu ili idi trci malo, vidim da si se napunio, a ne da se izivljavas ovde na 4umu i kao shiris nesto, a nama nesto kazes...Toliko o tvojoj kulturi, decko tebi treba malo autoriteta,da si sad ovde bilo bi preko kolena pa sibom po toj maloj nevaljaloj guzi, znas Smile Nego ohladi ti malo, pa kad ti se sve slegne u glavi i kockice sloze, onda se javi, ukapiraces i sam zasto sam reagovao na odredjen nacin, nisi glup nadam se...
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 22, 2008 1:13 pm

    Izvinjavam se svima!!!...Meni pukne film kad neko dira ljude zbog proklete igrice...pogotovo ako je zensko..zamolio bih ako u buducnosti budete imali neke primedbe na Taru,da joj kazete na msn,a ne na 4umu da je prozivate da svi vide...Hwala! bounce Rolling Eyes
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty hmmmmmm

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 22, 2008 1:34 pm

    Stwarno nemojte se svadjati zbog igrice aj sada dosta i nadam se da ce moj post owde biti zadnji xD
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Baneee Pon Dec 22, 2008 2:10 pm

    n0_c0ntr0ll ::Stwarno nemojte se svadjati zbog igrice aj sada dosta i nadam se da ce moj post owde biti zadnji xD
    NECE!! Smile treba zavoditi red u nase odaje Razz mislim neki admini su radili sve po svom ovako je vec bolje...
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 22, 2008 2:20 pm

    E,nije bitno da li je zensko ili musko ,iskreno mogu da kazem da devojka igra extra cs i dobra je nema problema ,bilo je nekix situcacija gresaka na koje smo se mi zalili u admin sobi gde i treba da budu zalbe a ne da joj govorim na msnu ! Mi smo sve resili tako da nema potrebe ovo sto si pisao !
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od TaRa^ Pon Dec 22, 2008 4:28 pm

    Vlada je upravu mislim da nema potrebe za ovo ....Hvala na podrshci vodo! Smile ... mada mislim da smo reshili? ako greshim ispravite me ofc....
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 22, 2008 4:34 pm

    Da ,sada je sve oke i reseno xD Smile :*
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 22, 2008 10:46 pm

    Takve vas volim !

    Kiss za sve Very Happy

    Sponsored content


    Jedna molba!!!!! Empty Re: Jedna molba!!!!!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 12:12 pm