TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+4
v0d0h0d1c^
Ban3^
Baneee
Powerslave
8 posters

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Anketa

    Najbolji admin na serveru?

    [ 5 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap20%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [20%] 
    [ 5 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap20%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [20%] 
    [ 0 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap0%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap0%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [0%] 
    [ 7 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap28%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [28%] 
    [ 1 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap4%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [4%] 
    [ 3 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap12%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [12%] 
    [ 2 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap8%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [8%] 
    [ 2 ]
    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_lcap8%Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Vote_rcap [8%] 

    Ukupno Glasova: 25
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Powerslave Čet Okt 16, 2008 1:10 pm

    @ vodohodic ne moze 2 posta Very Happy
    Znam da bi ti meni dao i 5 al jbga salim se Very Happy
    A sto se tice Baneeeta moje ribe,naravo da ce biti admina bre.
    Plus ce on dobiti full access Smile
    Uzdravlje.
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Ban3^ Čet Okt 16, 2008 3:00 pm

    Tvoje ribe O,o ! no way!!! Very Happy Moje samo moje! Razz vidim da je dr house dobio admina pa vi niste normalni svi dobijaju pre baneta ....
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Baneee Čet Okt 16, 2008 9:13 pm

    i nisam ja riba, nemojte se zbog mene svadjati,karacu vas na smenu Razz inache necu ja vise admina konacna odluka ! pozz
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Powerslave Pet Okt 17, 2008 1:48 pm

    Tisina Banee.
    Kad danas vidis pravila usraces se Very Happy
    Uzdravlje Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 17, 2008 4:50 pm

    Aj vlado videcemo koliko ces izvuci do kraja ,ja znam da se ti trudis ali ne verujem da ce pored 2 "budale" (head admina) da uspes ,ja ti iskreno zelim srecu u tome !
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od TaRa^ Uto Dec 23, 2008 4:31 pm

    Ko je glasao za mene confused ? lol! .. Smile
    Blažo
    Blažo
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 9
    Godina : 29
    Datum upisa : 22.12.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Blažo Uto Dec 23, 2008 6:22 pm

    ....
    Andrey
    Andrey
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 117
    Datum upisa : 19.12.2008

    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Andrey Uto Dec 23, 2008 8:22 pm

    ja tarice moja ja..say me tnx Very Happy xDD

    Sponsored content


    Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D - Page 2 Empty Re: Najbolji admin na SERVERU ? [updatovano] :D

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09, 2024 3:21 am