TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


4 posters

    MasterDark

    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Pon Sep 08, 2008 10:54 pm

    Ma prichaj shta ocesh nije me briga ,pro nisam jer sam video na nekim stranim serverima kako pojedini ljudi igraju i daleko sam od toga , a i nemam vremena da se toliko posvetim CS_u.
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    MasterDark Empty n0_c0ntr0ll

    Počalji od n0_c0ntr0ll Uto Sep 09, 2008 4:03 pm

    e MasterDarkz dobro dosao ja sam jedan od heada owog servera Very Happy e da te pitam ja sam pre igrao tako malo bzvz na
    GN publicu ima 16 ili 17 slotova admin je bio neki Don.Cale njega sam vidjao jel to taj na kome si ti admin ?
    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Uto Sep 09, 2008 4:40 pm

    n0_c0ntr0ll ::e MasterDarkz dobro dosao ja sam jedan od heada owog servera Very Happy e da te pitam ja sam pre igrao tako malo bzvz na
    GN publicu ima 16 ili 17 slotova admin je bio neki Don.Cale njega sam vidjao jel to taj na kome si ti admin ?

    Moguce Da se vincha tako ranije potpisivao ,sad se potpisuje TATA , tamo sam dobio admina zato shto solidno igram a vreme koje sam provodio na serveru je vece nego sva 3 admina koja su tada bila pa sam ih cimao na MSN_u non stop zbog cheatera,pa im dosadilo i dali mi admina mada mu u pochetku bilo zanimljivo,vrlo brzo sam se pokajao shtosam uzo admina,jeste da na serveru nema cheatera al ja nemogu na miru da igram cs moram non stop u spectator poshto lokalne igrache ne banujemo zbog cita na dugo vremena,simbolichni su banovi,ali sad ima josh3 admina tako da je neko uvek ba serveru, pa ne pokushavaju da pale cheat.Ima sad josh jedan server od pre 1 nedelju GN CS za 2 ili 3 nedelje mislim da ce i on biti pun.
    MOzash da mi skinesh ban nikad nisam palio cheat udjem povremeno na vash server da odigram po neku mapu, mislim da me banovao stilnoob-i ako je moguce nek mi kaze razlog za ban , vredjao nisam jer nijednu rech nisam napisao na serveru.
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    MasterDark Empty n0_c0ntr0ll

    Počalji od n0_c0ntr0ll Uto Sep 09, 2008 8:03 pm

    Skinut ti je ban , nemoj samo neku mapu ostani duze hehe Very Happy
    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Uto Sep 09, 2008 9:24 pm

    n0_c0ntr0ll ::Skinut ti je ban , nemoj samo neku mapu ostani duze hehe Very Happy

    Hvala za skidanje bana ostao sam jednu mapu ali ne celu i onda me gile ban zbog"Aima" , al ok skinut je udje on u spec i kaze MasterDark dali me to ochi varaju ,ja reko da, i on ce ti aj ostani josh malo ,ja ubih josh jednog i ban-ali bez hed , i pishe vrati se kad iskljuchish-dobra fora samo shto sam se iznervirao bezveze.Ja ne igram cs od juche ,85 sam godishte
    i igram CS malo duze i trudim se da gadjam samo u glavu ne u telo vremenom naushish i dok se krecesh da pravish hedare, a poso je izuzetno olakshan ako protivnik stane u mestu,chuchne,ili pak trchi u jednom smeru bez promene pravca-onda neka se ne chudi ako popije hedaru.Druga stvar je ako se krece levo desno e onda je dosta teze pogoditi.Moze i tako ali na cim kao kad pucash snajperom ali se desi da ga ispromashujesh i da ga ne pogodish uopshte e to je rizik,ali ako se protivnici slabo krecu onda je lako.
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Powerslave Pet Okt 03, 2008 12:53 am

    Znamo da nam Gille pravi jedini problem sto se tice administracije,skidamo mu admina ovih dana.
    Uzivaj ti i igraj Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Ban3^ Uto Okt 07, 2008 11:16 pm

    Master ja sam tebe banovao ili soldiera ne secam se tacno ali sam ti se izvunuo zbog toga jel je to bila moja greska i tek kasnije samo skontao da sam napravio gresku,jos jednom izvini...Sto se tice gilleta pogledaj u tvom drugom postu sta sam napisao i sve ce ti biti jasno...to sto se tice head nikada ne bi banovao zbog toga posto i ja isto kad ubijam necu gadjati u noge ,cak mi je svako drugo ubistvo headshot,to nije zacudjavajuce ...tako da ne brini nadam se da ti je ban skinut ako nije evo ti moj msn ban3_cspro@hotmail.com i skype pacovsplinter pa mi tamo reci ako oces da ti skinem,aj uzivaj!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 24, 2008 8:30 pm

    Tema ide u kantu.











    Razlog:Tema stara i ne aktivna,svi problemi reseni.

    Sponsored content


    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned Maj 12, 2024 7:57 pm