TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


4 posters

    ..........

    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty ..........

    Počalji od .green Ned Sep 07, 2008 3:44 pm

    samo bih da pohvalim dvoje admina,prije svega Powerslave-a kako dobro radi svoj posao i zazhmuri na svaku psovku upucenu meni od nekog "njegovog druga iz razreda",cijelu noc mi je psovao majku pred svima a ovaj je cutao uz opravdanje da mu je drug,a uz to meni prijeti banom ako slucajno odgovorim ... neozbiljno skroz.. :-)
    a chestitao bi i StillNobu,(ako sam dobro napisao nick) koji me je banovao malo prije.Blago serveru kad se banuju obichni useri koji se pobune protiv cheatera,a cheateri se poshtedjuju..
    Bravo momci,super radite svoj posao,server ide u pravom pravcu cheers
    samo toliko,poz :-)
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Baneee Ned Sep 07, 2008 6:58 pm

    .green ::samo bih da pohvalim dvoje admina,prije svega Powerslave-a kako dobro radi svoj posao i zazhmuri na svaku psovku upucenu meni od nekog "njegovog druga iz razreda",cijelu noc mi je psovao majku pred svima a ovaj je cutao uz opravdanje da mu je drug,a uz to meni prijeti banom ako slucajno odgovorim ... neozbiljno skroz.. :-)
    a chestitao bi i StillNobu,(ako sam dobro napisao nick) koji me je banovao malo prije.Blago serveru kad se banuju obichni useri koji se pobune protiv cheatera,a cheateri se poshtedjuju..
    Bravo momci,super radite svoj posao,server ide u pravom pravcu cheers
    samo toliko,poz :-)
    axxaxa bra...evo powerslave bas je super admine al moram i potvrdim jeste onaj Bane ti celo vreme na snow2 ti vredjao mamu...kao imas cheat,a dobro igras,znam 10000% WH ima onaj M@$e (neznam tacno nick) ako on nema nista ja cu da skinem ECC pa da koristim i bice ko on nemam nista..ee da i moj buraz ima WH ban ga ODMA al poslew cu da trazim unban lol! lol!


    //// ii samo jedno upuceno adminima...kad ima citera na serveru vi necete da ga BAN vec mu 100 puta kazete da iskljuci,a on samo ode sa servera a posle 30 min kad nema admina o5 cituje pa DAJTE BAN nemojte da cekate !
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Powerslave Pon Sep 08, 2008 5:25 pm

    Cao green. dobro dosao na forum.
    Nego...vidim da imas nesto protiv mene i StillNooba.
    Pazi,mi radimo svoj posao...dobro da ga ne radimo dobro ne bi imali ovoliko ljudi Smile
    Banovao te sigurno zato sto sam imao razloga !
    Posto veruj mi ne banujem bez razloga.
    Cak i kad neko ima cit (i to prizna) ja ga ne banujem odmah nego ga molim da ugasi pa posle 2-3 opomene i tek tad ban.
    Ja se trudim da bude sto manje citera na serveru i to mi ide za rukom zato sto ima jakooo puno citera.
    Ti nemoj da se ljutis zbog gluposti.
    Pazi to jeste moj drug iz osnovne i on me je zvao na qcni telefon i rekao mi kako ga ti vredjas i svasta jos.
    I zvao me je da dodjem na server kako bi ti prestao VERUJ MI NE BIH NIKOGA BANOVAO ZBOG TOGA to mi je smesno da pomislim uopste.
    Znam video sam da ti je psovao svasta ali nije to mislio tj. zezao se.
    Brate samo isqliraj -_-
    Ae uzdravlje !
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Baneee Pon Sep 08, 2008 8:10 pm

    NEZNAM JA NISTA..al video sam je vredjao decka
    pff samo isprobavam dal radi ovo cudo sa velikim slovima Smile lol!
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sub Sep 20, 2008 7:08 pm

    Powerslave ::
    !

    dobro drugar,al ako sam ja prestao da ga vredjam onda bi mogao i on mene? zar ne?
    al on je nastavljao.
    btw. malo je stara prica tako da ne bih da se vracamo sad al moram rec da si jedan obicni noob adminski kao i velika vecina administracije.
    ima 2-3 admina stvarno koji znaju da rade svoj posao i njima svaka chast..
    ostali su katastrofa..
    ne znam ko je head admin al bi ga posavjetovao da ipak povede racuna dal admin daje nekom napaljenom neurtikulisanom dijetetu il nekom sabranom i normalnom.
    bez ljutnje , poz Wink

    ///Powerslave ::

    Cak i kad neko ima cit (i to prizna) ja ga ne banujem odmah nego ga molim da ugasi pa posle 2-3 opomene i tek tad ban.
    !


    e ovaj biser sam morao da quotujem Very Happy

    molish ga da ugasi cheat? ahahahaaa.... o boze...
    no comment.


    eh.. moram ponovit... ko sve ima admina........
    Basketball


    sve ovo shvatite kao prijateljski savjet jer to zaista i jeste Wink
    poz


    Poslednji izmenio Powerslave dana Pet Okt 03, 2008 12:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nemoj spamovati,premestio sam ti sve u jedan post (Powerslave))
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Ban3^ Sre Sep 24, 2008 5:40 pm

    Green vredjanje admina ,hmm i to head admina pa to ti stvarno nije pametno ...prvo ti si mene prvi vredjao tako da sam ja morao da zovem powerslave-a da bi resio situaciju a kasnije sam ti samo vratio zbog svix psovki koje si mi govorio ...ako mi nismo normalni ljudi i pametni da bi imali amx jel si ti mozda ,a?Ma necu da psujem ovde na forumu,nisi ti kriv sto si takav ...pozz >.<
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 6:17 pm

    i ovakav tip sad ima admin... katastrofa.. Smile

    ako si ga vec zvao i sitacija se rijesila mogao si da prekines onda,al ti si nastavljao..
    dolichi li to jednom (sadashnjem) adminu? hm Smile

    nema srece od ovoga servera dok ga ovakvi vode..
    zao mi je samo jer ima tu 2-3 normalna tipa koji zasluzuju tu poziciju .. al ovi ostali.. No
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Ban3^ Sre Sep 24, 2008 6:20 pm

    Green ja sam pro znam da igram cs dobro u top 15 sam ali uvek i to bez cita a ne ko ti ... >.<
    ako imas nesto protiv mene imas temu lepo na pubu pa pogledaj i pisi stagod zelis ,ali ja nisam kriv sto si ti iskompleksiran...Da li mozda ti zasluzujes tu poziciju!? Shocked
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 6:24 pm

    Ban3^ ::Green ja sam pro znam da igram cs dobro u top 15 sam
    AHahAHAHAHAHHAHAAHAHAH
    koliko godina ti brate imas? Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Ban3^ Sre Sep 24, 2008 6:29 pm

    Sasvim dovoljno da bi mogao da budem admin na nekom cs serveru .... za tvoju informaciju znam pravilnik napamet i sta vise pridrzavam se njega ako mislis da nisam okey admin zali se na mojoj temi eno ti na pubu ponavljam!Veruj mi nisam jedni admin koji misli da si iskompleksiran ...... vredjas admine .... pa zar je to toliko zanimljivo O.o?
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 6:37 pm

    Ban3^ ::Sasvim dovoljno da bi mogao da budem admin na nekom cs serveru .... za tvoju informaciju znam pravilnik napamet i sta vise pridrzavam se njega ako mislis da nisam okey admin zali se na mojoj temi eno ti na pubu ponavljam!Veruj mi nisam jedni admin koji misli da si iskompleksiran ...... vredjas admine .... pa zar je to toliko zanimljivo O.o?
    odje si admin jer poznajes ovog powerslave,a ni on nije mnogo bolji od tebe.
    koji crni pravilnik,sta je tu trebalo ucit napamet.. valjda si dovoljno bistar da znas sta se sme ,sta se ne sme raditi...
    kakva rezonovanja tip ima...ovo je uzas Laughing
    a tebe vredjam iskljucivo kao licnost,ne kao admina , jer poslije onog vredjanja ti, kao pokazano nestabilan tip nebi mogao da prismrdish adminu na neki normalni server..
    ajde priznaj da nemas iznad 14 godina i sve ce ti bit oprosteno Laughing
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Ban3^ Sre Sep 24, 2008 6:52 pm

    Prvo nisam postao admin preko prijatelja >.< nego sam se prijavio kao svi ostali ,drugo ja nisam nestabilna osoba ...nego ti konfliktna....vidis skoro ni jedan admin te ne voli to znaci da nije u meni problem nego u tebi ,trece ako smatras da ovaj server nije normalan onda ne moras ni dolaziti na njega >.<.I da jos jedna stvar imam vise od 14 godina i igram cs skoro 5 godina ... Exclamation
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 7:02 pm

    Ban3^ ::Prvo nisam postao admin preko prijatelja >.< nego sam se prijavio kao svi ostali ,drugo ja nisam nestabilna osoba ...nego ti konfliktna....vidis skoro ni jedan admin te ne voli to znaci da nije u meni problem nego u tebi ,trece ako smatras da ovaj server nije normalan onda ne moras ni dolaziti na njega >.<.I da jos jedna stvar imam vise od 14 godina i igram cs skoro 5 godina ... Exclamation
    normalno da me ne vole kad konstanto kritikujem i pricham bolnu istinu Wink
    -a to je da je ovo server sa pretezno noobovskim adminima koji ne znaju da rade svoj posao kako valja.
    evo i u proslom postu si me prozvao za cheat.. a pitaj kroma ili no_controla imam li ga,pa nemamo o chemu dalje da prichamo brate... noob-admin... losha kombinacija.. Neutral
    a to shto prichash da imas vise od 14 godina i da dugo igrac cs je josh veca zhalost...
    poslije toliko godina igranja ti nisi u stanju da provalish ko je cheater a ko igra normalno..
    zhalost.. lol!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Ban3^ Sre Sep 24, 2008 7:08 pm

    Green ti si jad samo da znas ...za toliko godina naucio sam cs da igram extra za svoje godine ...drugi ne misle da sam noobovski admin poseti moj topic pa ces videti ... na serveru me svi vole bar oni normalni ....banovao sam toliko citera koliko ti nikada neces videti ... tako da bolje cuti i uzivaj... igraj se ...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Baneee Sre Sep 24, 2008 7:21 pm

    pff ja sam se prijavio odma kad sam doso na server,al mi receno da nema mesta za admina lol! e lazovi ovi head admini Razz Razz Green ok si brate samo nastawi da igras i ne obracaj paznju,al nemoj da diras admina i da ih vredjas ok?
    samo se smiri meni su svi admina ok,znaci skroz opusteno igram i ne svadjam se...decko ima vise od 14 Razz a kolko igra neznam al ti si valjda stariji puno od nas...a ponasas se ko dete ccc ae bez svadje lepo se igramo (GREEN i BANE ae smirite se bwe) !
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 7:35 pm

    Ban3^ ::Green ti si jad samo da znas ...za toliko godina naucio sam cs da igram extra za svoje godine ...drugi ne misle da sam noobovski admin poseti moj topic pa ces videti ... na serveru me svi vole bar oni normalni ....banovao sam toliko citera koliko ti nikada neces videti ... tako da bolje cuti i uzivaj... igraj se ...
    a ja tvrdim da si bot i da bi te prosuo sa nulom Wink
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Powerslave Sre Sep 24, 2008 7:43 pm

    OMG jel vas dvoje zajedno imate 10godina (Bane i green) O.o
    Svadjate se...zbog cega ?! Neutral
    Pazi green prvo to sto vredjas administraciju nije lepo.
    Svake kritike/pohvale su nam dobrodosle.
    Ali vredjanje u bilo kakvom smislu ne,sto je normalno.
    A ako se tebi ne svidja nesto toliko drasticno na nasem serveru ti lepo izadji i nemoj igrati.
    Niko te ne moli da ostanes i da igras plus da vredjas.
    Zasto ne bi jednostavno mogao lepo da igras i izqliras neke stvari ?
    Ili bas hoces da se svadjas i da se takmicis "Ko je veci noob ?!" ili tako nesto.
    Igraj ako hoces i uzivaj ili ne igraj i ne uzivaj ili kako hoces Wink
    Poz.
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 7:44 pm

    a zasto ti mene ne izqliras?
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Powerslave Sre Sep 24, 2008 7:48 pm

    Izvini ali ti meni nisi nikakav problem.
    Niti koristis cit...uglavnom si korektan samo mi je bzvze sto vredjas administraciju.
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od .green Sre Sep 24, 2008 7:54 pm

    onda budimo korektni oboje.
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Powerslave Pet Okt 03, 2008 12:40 am

    Vazi,znaci "slucaj" resen Smile
    Topic ide u kantu Smile
    Razlog: "Slucaj" resen Smile

    Sponsored content


    .......... Empty Re: ..........

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 15, 2024 7:19 am