TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+4
[SWB]VUKOVAR
Powerslave
bot1na^
$M3K3R
8 posters

    Pohvale za TotalWar public server

    $M3K3R
    $M3K3R
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 56
    Datum upisa : 04.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od $M3K3R Uto Jul 29, 2008 3:48 pm

    OVDE PISITE POHVALE ZA NAS SERVER !!!
    avatar
    bot1na^
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 18.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od bot1na^ Pon Avg 18, 2008 10:26 pm

    I toga nema tongue
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Powerslave Uto Avg 19, 2008 3:05 am

    Lol,kad nece niko da se oglasi :S
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Ned Sep 28, 2008 4:34 pm

    Neznam sto niko ne pise...Server vam je ql... Nije savrsen naravno,kao sto nista nije savrseno ali polako... ide mu lepo... Very Happy
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Ban3^ Ned Sep 28, 2008 5:55 pm

    Jeste stvarno server je extra ... ima mase , samo da ... savrsenstvo ne postoji ! Razz
    DaV1D 95
    DaV1D 95
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 36
    Godina : 28
    Lokacija : Sr.Kamenica is the best
    Datum upisa : 27.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od DaV1D 95 Pon Sep 29, 2008 4:59 pm

    super je jso samo kada bi vam bio secure.bilo bi odlicno. Very Happy
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Pon Sep 29, 2008 10:12 pm

    e da kad bi bila neka zastita al da se ne ukljucuje neki anticheat vec da je na samom serveru,posto sXe nista ne pomaze svake 2 nedelje je nowi sXe zato sto se prave i cheatevi koji probijaju sXe pa ga je bzv stavljati bolje stawis anticheat koji igrach nemora da ukljucuje (posto zna to da otera masu pojedinci,tj. puno njix neznaju da ukljuce odredjeni AnTiChEaT,pa ne dolaze vise na server) i odma izbaci citera sa servera kad udje na server !
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Powerslave Uto Sep 30, 2008 12:22 pm

    Razmisljali smo o anit cheatu ali to jako "usporava" server i igraci koji imaju slabiju konekciju ne bi mogli da igraju Sad
    A sto se tice sxe problem je u tome sto bi smo morali da updatujemo svakih nedelju dana.
    Ali imamo mi TOMKSA koji nam uredjuje server pa cu da probam da se dog. sa njim.
    cheers
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Uto Sep 30, 2008 10:08 pm

    iskreno ja bi voleo dase tomks nije ni pojavio stawio bi vam plugine moj drug,decko je nafuran misli da je neka faca I NEMOJ SXE DA STAWLJATE NISTA NE POMAZE !!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Powerslave Čet Okt 02, 2008 4:43 pm

    Ne brini Banee necemo nista uraditi protiv tvoje volje Smile)
    Salim se,necemo stavljati to.Probacemo da nadjemo neki drugi vid zastite Smile
    avatar
    tomke
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od tomke Sub Okt 04, 2008 5:28 pm

    Bice zastita od chitera..
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Sub Okt 04, 2008 6:35 pm

    TOMK$ cuo sam da mislis da ja CHEATUJEM ccc ako to mislis onda si Noob!! i nemoj vise da me kick i BAn zbog gluposti ok ?
    avatar
    tomke
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od tomke Ned Okt 05, 2008 2:07 am

    Ovako baneee...prvo mislio sam da imas chit...i kada sam te pogledao video sam da nemas..i sredio sam to..
    A banam te i kickam zbog krsenja pravila..
    Non stop psuje i vredjas ostale igrace i zato te opomenem i vise od 3 puta i nakon toga te kickam ,i kada te kickam lepo ti kazem smiri se a ti dizes jos vecu paniku i psujes vise i naravno dajem ti ban od 10-50 min...
    I stalno cu tako raditi..
    Mada sad ce biti opsujes ide ti gag celu mapu ili kick..a ako preterujes sa psovkama i vredjas admine ide ti ban od 10-50 min...

    Hvala
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Ned Okt 05, 2008 10:12 am

    aj ovo da resimo...PRVO si me kick za MIC koji nikad nije bio zabranjen za serveru (samo posle tog kicka sam tebi poceo da psujem),onda si me kick kao da menjam moj nick "Baneee" da je Bane ime admina (i posle toga sam poceo o5 tebi da psujem pa si me ban...) a ovako na serveru ne ne vredjam i ne psujem zato sto sam gotivan skoro sa swima jednino ako neko pocne mene da dira ILI AKO IMA NEKO CHEAT A NECE DA IsKLJUCI posto mrzim kad na serveru neko cituje pa prsnem jako....!!!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Ban3^ Ned Okt 05, 2008 1:34 pm

    Tom ja znam da postoje pravila za psovanje i radis odlican posao ako kickujes i banujes zbog toga ,nemam zalbe...ali to je ipak baneee popusti mu malo ...nema chit,lik je pro ...bili smo u igraoni igra extra...nemoj ga terati da menja ime on je igrao pre mene na serveru , dosta pre sa tim nickom ...tako da ne bi bilo fer da mora da ga promeni ! Uzdravlje . Cool
    avatar
    tomke
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od tomke Ned Okt 05, 2008 2:16 pm

    Baneee stalno cu te kick za svaku tvoju psovku..ako vidis nekog chitera imas team_say@...a ne da psujes sve redom..a za microfon mozes da pricas na pocetnu runde i na kraju runde..ali ti pocnes da pricas u sred runde neke gluposti kako su te ubili i ja nista ne mogu da cujem i ometas me,ustvari ne samo mene nego ceo server!!
    I za to ces dobijati kick..Na pocetku runde mozes da pricas i na kraju kada se zavrsi runda...
    A za nick..menjao sam ti nema veze sto imas pre admina baneta..nick moze da bude zloupotrebljen i zato sam ti menjao..ali oke kad mi je rekao Bane^ za nick nisam ti viseo menjao..
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Powerslave Ned Okt 05, 2008 4:15 pm

    @tomks
    Ti odlicno radis svoj posao i ja sam jako zadovoljan Smile
    Samo sigurno si omanuo da Banee ima cit,ja ti garantujem da nema Smile
    Nemojte "bacati" hejt jedan na drugog bez razloga obojica ste super likovi.
    A sto se tice nicka slozio bih se sa Ban3^-tom.
    A i Ban3 ne pravi nikakav problem ?!
    Uzdravlje! Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Ban3^ Ned Okt 05, 2008 5:04 pm

    Sto bi pravio problem jebes nick ... a i nije isti ,ja sam Ban3^ a on Baneee,tako da nema nikakvix problema i svi znaju ko je ko ! Razz
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Ned Okt 05, 2008 5:47 pm

    TOMK$ aj sad o5 prica,svaki put kad je admin na serveru ako ima citera,il mi neko sumnjiv ja odma prijavim na ADMIN chat pitaj bilo koga od admina,pitaj baneta (a pocnem da mu sve redom KAD NEMA ADMINA i nece da iskljuci)tako mojne da lazes,a sto se tice MIC-a nisam ja pricao vec neki gari a ti si mu reko na TSAY "nepricaj na MIC ili ces dobiti kick"a posle toga sam te na mic samo pitao sto se nesme pricati kad se uvek smelo (i tad sam ja 1 put upotrebio mic, a ti si mi kickovao...) sto se tice nicka,bane je mogo da stawi bilo kakvo ime zeli posto mu gandra reko da malo izmeni nick da nas nemesaju,a Baneee i Ban3^ ako je tamo nesto slicno onda nemam reci...a mogli bi nas pomesati samo nowi igrachi posto svi koji igraju ranije znaju koja je razlika i da pre igram!!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Powerslave Ned Okt 05, 2008 6:18 pm

    Sto se tice mic-a zabranjeno je konstantno pricanje.
    Ali na pocetku runde i na kraju je dozvoljeno i za to nema niko pravo da te kickuje,ali tomks kaze da te nije zbog toga.
    Mada nije to sad bitno?!
    Zasto praviti problema kad nema potrebe? Smile
    Uskoro cu praviti (sam ili sa ostalim adminima) pravilnik za server/forum pa ce sve biti istaknuto.
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Ned Okt 05, 2008 6:24 pm

    bato ja ti kazem kako je bilo neki lik je pricao ovaj ga xteo kick pa sam ja samo pitao sto se nesme da se prica i on me kickovao,da posle sam ga vredjao zato sto sam prso zbog onog kicka to je u redu sto me posle kick zasluzio sam,al ono 1 nikakooooo...a power i ti sam znas da ti uvek kazem na admin chat ako mislim da neko im cheat a ne psujem....bane to sto si reko popustanje ni u kom slucaju nek me BAN ako sam zasluzio al on me kickovao i posle me ban BZV a to ne podnosim !






    Bane ne nisam pr0 daleko od toga,AL NE KORISTIM CHEAT !!!TOMK$ ok si admin samo si mi se popeo na qra* kad si me kick i kad si poceo da mi menjas ime,inache si ok,super radis posao!



    moram samo jos da kazem juce na serveru TOMK$ je pevao ili pustao muziku na polovine partije a kazes da nesme da se prica ccc to nerazumem kako ti smes da pevas a mi nesmemo ni da pricamo (tad nisam ja igro,al sam bio kod SatyricoN-a koji je tad bio na totalu i sve smo culi jos mu v0d0h0dich reko da ugasi to "sranje"...)
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Ban3^ Ned Okt 05, 2008 6:51 pm

    Znam da ti uvek prijavis chitere na admin chat tako si mi pomogao da bannujem pola citera za servera,i znam da nikad ne psujes nego prvo kazes meni ili nekome od admina ...a sto se tice mica iskreno retko kada te i cujem da ga koristis .Meni je to sranje tako da ga ne konzumiram Smile Exclamation Ovo za menjanje imena smo resili vise se nece ponoviti posto se ja nikada nisam ni zalio zbog toga ... i stvarno nemam pravo na nikakvu zalbu.Oboje ste super likovi i glupo je da se raspravljate oko gluposti,sto je bilo,bilo je! Nece se vise ponoviti ,nadam se! Vlado sto si rekao za pravilnik da ces ga menjati i praviti novi ,ja sam ti rekao odavno jos kada sam ga procitao da ima nekix malo glupix pravila kojima treba izmena ...tako da kada budes zeleo da pravis novi pravilnik obrati se meni ,pa da uradimo zajedno Exclamation Cool
    avatar
    tomke
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od tomke Ned Okt 05, 2008 8:54 pm

    Nemam volje da se raspravljam baneee..ali ni jednom te nisam kick ili ban bez razloga u to sam siguran! Inace molio bi da se vise ne raspravljas..zato vise ni ne psujes i ne prozivas javno bas zbog toga zato sto sam te kick i ban ,i tako sve igrace...i na kraju svi budu mirni i srecni Very Happy..

    A od sada ce biti za svaku psovku gag celu mapu i onda niko vise nece psovati jer ce im dojaditi da ne mgou da pricaju celu mapu...

    Hvala
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Baneee Ned Okt 05, 2008 9:01 pm

    tomke ::Nemam volje da se raspravljam baneee..ali ni jednom te nisam kick ili ban bez razloga u to sam siguran! Inace molio bi da se vise ne raspravljas..zato vise ni ne psujes i ne prozivas javno bas zbog toga zato sto sam te kick i ban ,i tako sve igrace...i na kraju svi budu mirni i srecni Very Happy..

    A od sada ce biti za svaku psovku gag celu mapu i onda niko vise nece psovati jer ce im dojaditi da ne mgou da pricaju celu mapu...

    Hvala
    OMG decko jel ti znas da citas ? izgleda da neznas aj mani me se i bice sve ok,i kick ili BAN si me 100 posto bez razloga il imas nesto u toj tvojoj glawi ccc...slobodno me gag dobicu ungag,posto ne psujem i ne prozivam javno al izgleda da jos nisi naucio da citas iako si vec 8 razred !
    avatar
    tomke
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2008

    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od tomke Pon Okt 06, 2008 10:42 pm

    Baneee mnogo si naporan lik...
    Ja sam rekao svoje..nikad te nisam ban ili kick bez razloga,ali od sad ocu!!!

    Sponsored content


    Pohvale za TotalWar  public server Empty Re: Pohvale za TotalWar public server

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 7:22 am