TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+3
Powerslave
[SWB]VUKOVAR
[SWB] deus_ex_vu*
7 posters

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 6:44 am

    E ovako, nas ADMIN TaRa je gledala DEMO .green-a i zakljucila da nema WH i skinula mu BAN, kao ona i jos neki su gledali demo i zakljucili da nema WH i skinula mu! A gde je savetovanje sa HEAD ADMINOM??? Ovde izgleda svako radi sta hoce...
    Mene zanima ko se to slozio??? Inace imas BAN SEKCIJU tamo se raspravlja o banovima i ostavljaju komentari, a tvoj nisam ni jedan post video! Gde ste se vi to slozili da mu skinete ban i ko to, sta preko facebook-a ste dogovorili aha ae da .green-u skinemo BAN! Vidi TaRa, ti jedino sto znas je da koristis TSAY nenormalno mnogo i da ukucas u konzoli amx_votemapmenu i stavis NUKE jer se tebi igra,a na serveru 6 igraca... E moja TaRa, tako se ne radi... Jesi bar jednog citera do sada BAN i dokumentovala? Ja nisam video ni jedan tvoj TOPIC da si nekog BAN, gresim? Ili i to cuvas NEGDE gde NEKI admini gledaju i zakljucuju... Voleo bih i da se Luka pojavi malo na 4umu, cisto da ostavi neki post, ipak je HEAD ADMIN na ovom serveru...
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Ned Dec 21, 2008 8:07 am

    sto se ovoga tice . . . Deus je potpuno u pravu . . . Mislim da nama nije od koristi admin samo zna da promeni mapu i da kucka Tsayom . . . bilo bi lepo kada bi se svi poceli zanimati malo vise sa problemima poput ovih. . kao npr. . . onaj lik koji igra na Angry ev amx. . . angry u treba da se skine amx zbog toga. . . i gotovo . . . zamolicu head admine da odgovore na ovo sto pre!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od Powerslave Ned Dec 21, 2008 12:50 pm

    Head admin (expirianced)-Luka joj je brat.... -.- -.-

    Za ostali deo posta cu ti kasnije odg. posto nisam procitao do kraja posto zurim xD

    Ali koliko sam procitao u pravu si!
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od Baneee Ned Dec 21, 2008 1:38 pm

    Powerslave ::Head admin (expirianced)-Luka joj je brat.... -.- -.-

    Za ostali deo posta cu ti kasnije odg. posto nisam procitao do kraja posto zurim xD

    Ali koliko sam procitao u pravu si!
    sve je u pravu ja bi skino i luki admina! a bolje a stavio mom mladjem bratu decko vise igra vise od njega,jeste da nezna da igra nema iskustva sa adminom al ono lol! lol! lol! lol!

    P.S igra sad svaki dan i zna komande pocinje da kapira cs a imo je TW skor 10:14 sto se odlicno za njega posto ima samo 7 god
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 4:26 pm

    Vidm da od TaRa-e i Luke ni dalje nema ni traga ni glasa... Inace vec sam rekao HEAD ADMINIMA sto je pravilo na svim serverima, UNBAN nekog igraca moze samo da radi ADMIN koji je dao BAN ili HEAD ADMIN, ostali admini NE SMEJU to da rade, sto je kaznjivo na svim serverima, verujte mi znam dobro pravila... Zato imamo BAN SEKCIJU ponavljam 10 put i tamo dajemo svoja misljenja i donosimo konacnu odluku, zapravo vecina-neki i dalje rade po svom i sta hoce...


    @POWER
    Brate pa sta sad sto joj je Luka brat??? Znaci brat joj je HEAD admin i moze da radi sta hoce, jel? Ili niko ne sme da reaguje i kaze bilo sta zato sto joj je brat HEAD admin? Pa tako je i dobila admina btw...
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 4:44 pm

    Ono... Kolko ja kontam .. ti si napisao u prvom postu da moram da se posavetujem sa head adminom ( Kao sto je Luka npr.) .sto i jesam uchinila.. ali kolko kontam ti sebe smatrash nekim uzvishenim pa ne mogu sa njim da se posavetujem nego moram sa 20 admina ili mozda sa tobom??? LOL .. a stvar je u tome sto neki admini ne znaju da banuju .... a to da banujem... pa vidi mogu ja ko ti. ..da banujem svakih sat vremena.,.. ali FAZON je u tome sto pola tih banova ustvari nisu zasluzeni..... onda... sto se tiche menjanja tabli.. nikad nisam stavila mapu a da netje da igra vetjina kolko god da su glupe mape UVEK smo igrali sta ONI hotje... drugo nikad vote nisam davala dok se svi Admini ne sloze... .. a za Tsay.. nemoj me zasmejavati.... ni poz.. ali nista na tsay ne pishem! Samo sam par puta zbog stekanja na spawnu ili zbog prozivanja ( sto i TI radish ) na Tsay napisala...
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 5:15 pm

    A sto lepo ovde nisi ovde ostavila svoj komentar pa da svi zajedno raspravimo? Ne, nego ti odmah unban... Vidi nije Luka jedini admin... A sebe uopste ne smatram uzvisenim, ja sam sam rekao da dajem ostavku na mesto admina, ako vidim da mi ne ide, nikakav problem, meni admin ne treba zbog kurcenja... Idi u ban sekciju i pogledaj par mojih DEMO-a TaRa, nisam ni jednom pogresio veruj mi... A ko psuje ja prvo opomena-gag-kick prati malo... Izbegavam bilo kakav BAN, znaci samo kad je opravdano...
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Ned Dec 21, 2008 8:01 pm

    TaRa^ ::Ono... Kolko ja kontam .. ti si napisao u prvom postu da moram da se posavetujem sa head adminom ( Kao sto je Luka npr.) .sto i jesam uchinila.. ali kolko kontam ti sebe smatrash nekim uzvishenim pa ne mogu sa njim da se posavetujem nego moram sa 20 admina ili mozda sa tobom??? LOL .. a stvar je u tome sto neki admini ne znaju da banuju .... a to da banujem... pa vidi mogu ja ko ti. ..da banujem svakih sat vremena.,.. ali FAZON je u tome sto pola tih banova ustvari nisu zasluzeni..... onda... sto se tiche menjanja tabli.. nikad nisam stavila mapu a da netje da igra vetjina kolko god da su glupe mape UVEK smo igrali sta ONI hotje... drugo nikad vote nisam davala dok se svi Admini ne sloze... .. a za Tsay.. nemoj me zasmejavati.... ni poz.. ali nista na tsay ne pishem! Samo sam par puta zbog stekanja na spawnu ili zbog prozivanja ( sto i TI radish ) na Tsay napisala...
    cekaj malo . . . Niti si ti, niti je Luka banovao greena. . sto znaci da nemate pravo da mu skidate ban bez da bar okacite topic u admin sobi . . . I Luka je head nije REGISTROVAN NA 4umu. . alo ljudi! . . . o cemu mi pricamo?! ti Tara si sad pokazala koliko znas o cheatu kad si rekla da deusovih pola banova nisu zasluzeni . . . Ti jesi redovna na serveru i sve to stoji . . ali ti nisi za admina. . .
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 8:07 pm

    Za deus-a.. kontam da nisam bila upravu i izvinjavam se.. on chovek zna stvarno sve sto se tiche banovanja i admnistracije..
    ...Ban3 je Green-a banovao.. i ja sam njega pitala da li je siguran da decko ima on kaze.. da nije siguran.. nakon toga mi je rekao skini mu TI ban ako oces.. ja prvo nisam htela bash iz tog razloga( jer ga nisam ja banovala ) ... a posle mi je o5 rekao da mu skinem .. umesto njega.... ako hotju... sad ja vas pitam da li je to moglo tako da se uradi? Ako je greshka ja se izvinjavam i deus-u i ostalima...? Vi mi recite...

    PS: Luka se reg. na 4um-u...
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty hmmmmmmmmmmmm

    Počalji od n0_c0ntr0ll Ned Dec 21, 2008 8:11 pm

    Neznam sta da kazem green, beast master' i ja smo igrali skoro 7 meseci zajedno na rikosher fun serveru tamo nije imao problema a owako je igrao koliko se secam
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 21, 2008 8:44 pm

    Izvini ali ja nikada u zivotu nisam rekao da nisam siguran da li ima cit bio sam sto posto siguran a i sad sam!
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 22, 2008 12:15 am

    Ja i Tara smo resili, sve je ok... Preterali smo oboje... Ja se samo drzim nekih pravila i principa i to je to, da je bilo ko drugi bio isto bih postupio, nema veze sto je Tara... Uglavnom, sad je sve ok, cmok, volem vas Smile
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pon Dec 22, 2008 3:40 am

    [SWB] deus_ex_vu* :: Ja se samo drzim nekih pravila i principa i to je to, da je bilo ko drugi bio isto bih postupio, nema veze sto je Tara.
    O tome ja pricam celo vreme. . . nista licno . . stvar profesionalnosti!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Jan 05, 2009 5:50 pm

    Tema u kantu.

    Razlog:Problem resen.

    Sponsored content


    TaRa BRAVO ADMINE!!!!! Empty Re: TaRa BRAVO ADMINE!!!!!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 10:55 pm