TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+7
Andrey
Baneee
.green
Powerslave
v0d0h0d1c^
LARISA
Ban3^
11 posters

    Green izvoli demo.

    avatar
    neerg.
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 28.12.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od neerg. Ned Dec 28, 2008 7:38 pm

    sa ovim prepotentnim narcisima koji dizhu sebe u nebo je jako teshko razgovarat.
    u redu je igrachina si,samo malo manje hvali sebe,nekako skromiji ljudi mnogo bolji utisak ostavljaju... bolje da te drugi hvale nego ti sam ssebe,vjeruj mi..
    shto se tiche ban3ta i ostalih admina koji sumnjaju (ili su sigurni) u moj cheat najbolje se pokazuje njihova struchnost jer su mene banovali.
    igrao sam 3 mjeseca na server,skoro svakodnevno,nikad upalio ni jedan jedini cheat,trudio sam se na neki nachin da server napreduje,zvao neke drugove da igraju,prijavljivo cheatere adminu... kao zahvalnost sam dobio ban i uvrijede.
    na kraju se chak ispostavilo da stvarno imam neki cheat u shta su povjerovali chak i meni neki dragi ljudi sa servera i to me moram priznati malo povrijedilo,jer stvarno ako neko misli da sam takav mentalni sklop da lijechim komplexe igranjem sa cheatom onda taj neko stvara mnogo pogreshnu sliku o meni i to me vredja. (shto naravno nije sluchaj sa ban3tom jer me savrsheno briga shta jedan tip takvog nivoa inteligencije misli)
    vidjeo sam da se josh pishe na moj topic i da se proziva moj nick zato sam se vratio na forum da odgovorim.
    ovaj post ne bi trebao biti obrisan(ili editovan) jer u njemu ne vredjam nikoga.
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Powerslave Ned Dec 28, 2008 7:50 pm

    Nadji drugi server?!
    Ako ti toliko stvari neodgovara onda nadji drugi.

    Ja te ni u jednom postu nisam povredio Wink

    Aj procitaj ovo pa jos jedan ban,ali posle ovog bana neces primirisati 4umu.
    avatar
    neerg.
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 28.12.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od neerg. Ned Dec 28, 2008 8:08 pm

    stvarno su neki ili retardirani ili nezrela djeca da bi se normalno prichalo sa njima.
    rekao sam da mi je samo zhao shto neki ljudi koji su mi se chinili normalnim sad sumjjaju da sam imao cheat svo vrijeme. ne trpim nepravdu,kolika god da je,koliko god mi malo znachila u zhivotu ne volim je i moram svoje rec do kraja,takav sam covjek.

    na server u dje ste vas dvoje glavni admini (a zna se na koga mislim jos Smile ) stvarno nemam ni zhelju da budem. ti me druzhe ne mozes ni povrijediti jer nisam ni mislio na tebe kad sam navodio da mi ima dragih osoba na serveru,chisto da nemash nedoumicu Wink
    banovo/nebanovo sve mi je jedno vjeruj mi...
    pozdrav
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Powerslave Ned Dec 28, 2008 8:10 pm

    'ajde odi vise.
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 29, 2008 2:44 am

    Green okey je mene stvarno ne pogadja sto si rekao za mene ,ja mislim da je moja inteligencija sasvima uredu tako i misle meni drage osobe i one koje me imalo poznaju.
    Sto se tice cita dobio si svoj demo i obrazlozenje tako je kako je kraj tome nema povratka.
    Sto se tice editovanix postova to je zato sto si vredjao administraciju i server pa sam ix zato editovo sa punim pravom.


    Ako ti ne odgovara server i sam si rekao ima drugix tako da slobodan si.
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty sdasdaad

    Počalji od n0_c0ntr0ll Pon Dec 29, 2008 2:48 am

    E ja mislim da green nema nista igrali smo dugo na rikosher fun i nema lik nista a wi widite al cu tuci belph-a kad dodje sada uskoro xD
    Apologize:)Rainey
    Apologize:)Rainey
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 23.12.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Apologize:)Rainey Uto Dec 30, 2008 1:19 am

    haahha joj kaki ste samo se svadjateeee.,,hahahahahahahaha ccccccccc,ajde svi ste vi pro igraciiiii:)))samo se nemojte svadjat.......a sto se mene tice ko god koristi chit netreba ga banovat nego ga nac i polomit mu ruku sa kojom ga je upalio:) pa mu sledeci put nece pasti napamet
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Baneee Uto Dec 30, 2008 3:15 am

    Apologize:)Rainey ::haahha joj kaki ste samo se svadjateeee.,,hahahahahahahaha ccccccccc,ajde svi ste vi pro igraciiiii:)))samo se nemojte svadjat.......a sto se mene tice ko god koristi chit netreba ga banovat nego ga nac i polomit mu ruku sa kojom ga je upalio:) pa mu sledeci put nece pasti napamet

    Sponsored content


    Green izvoli demo. - Page 2 Empty Re: Green izvoli demo.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 11:38 am