TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


5 posters

    MasterDark

    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Uto Sep 09, 2008 9:34 pm

    Gile vido sam da volish i da vredjash igrche na serveru to se ne radi da te citiram "Konji" to si napisao vishe puta i josh neshto nisam obratio paznju.Tako mozesh sa ovim mladjima,ali stariji igrachi to nece da trpe i obishno izadju sa servera
    Neko je tu doshao da igra cs a ne da ga ti vredjash ili da ga banijesh ako ti se ne svidja kako nneko igra.Npr da banujesh lika zato shto ti bacio flash pa desi se svakom da nekad baci flesh igrachu iz svog tima,moze loshe da radi mish nekom pa kad oce da baci mu ispadne bomba jer prekine levi klik kontakt.
    Jeste da je Admin na serveru "bog" , ipak nebi trebalo da se tako ponashash ukoliko zelish vishe igracha na serveru,sasvim je druga stvar ako zelish da ih oterash sa servera-onda samo napred.
    DaV1D 95
    DaV1D 95
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 36
    Godina : 28
    Lokacija : Sr.Kamenica is the best
    Datum upisa : 27.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od DaV1D 95 Sre Sep 10, 2008 1:18 pm

    Koje si ti godiste?ko si ti njemu da mu govoris sta ce on da radi? scratch Very Happy
    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Sre Sep 10, 2008 1:19 pm

    DaV1D 95 ::Koje si ti godiste?ko si ti njemu da mu govoris sta ce on da radi? scratch Very Happy

    Pa recimo da sam 10 godina stariji od tebe
    DaV1D 95
    DaV1D 95
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 36
    Godina : 28
    Lokacija : Sr.Kamenica is the best
    Datum upisa : 27.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od DaV1D 95 Sre Sep 10, 2008 1:23 pm

    Ok.ali sta te briga sta on radi to je njegov problem vidis da je malo Arrow . Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Sre Sep 10, 2008 1:58 pm

    DaV1D 95 ::Ok.ali sta te briga sta on radi to je njegov problem vidis da je malo Arrow . Very Happy Very Happy Very Happy

    Pa ja sam mu jednostavno dao savet na njemu je hoce li da ga uvazi ili ne.Ja sam admin na jednom drugom serveru pa mu govorim iz iskustva.Ako zelis vishe ljudi na serveru morash biti ok sa igrachima koji dolaze da igraju,ali stvarno trebash biti dobar sa njima i onda ce svako od njih dovesti josh po nekog da igra na serveru-ukoliko mu se server dopadne,a on pricha nije u potpunosti tachna - ima i drugih ljudi se jednostavno naviknu da igraju na par servera,pa chak i kad ima dosta citera i server ne radi dobro oni ipak igraju na njemu
    DaV1D 95
    DaV1D 95
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 36
    Godina : 28
    Lokacija : Sr.Kamenica is the best
    Datum upisa : 27.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od DaV1D 95 Sre Sep 10, 2008 2:33 pm

    a na kom si ti serveru admin?Daj mi IP.i ime servera.plz
    Very Happy Very Happy Very Happy
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Baneee Sre Sep 10, 2008 4:24 pm

    davide odi malo na druge teme i sve ces videte...na GN serveru a IP skini sa GAMETRACKERa Very Happy
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Powerslave Pet Okt 03, 2008 12:54 am

    MasterDark1 ::Gile vido sam da volish i da vredjash igrche na serveru to se ne radi da te citiram "Konji" to si napisao vishe puta i josh neshto nisam obratio paznju.Tako mozesh sa ovim mladjima,ali stariji igrachi to nece da trpe i obishno izadju sa servera
    Neko je tu doshao da igra cs a ne da ga ti vredjash ili da ga banijesh ako ti se ne svidja kako nneko igra.Npr da banujesh lika zato shto ti bacio flash pa desi se svakom da nekad baci flesh igrachu iz svog tima,moze loshe da radi mish nekom pa kad oce da baci mu ispadne bomba jer prekine levi klik kontakt.
    Jeste da je Admin na serveru "bog" , ipak nebi trebalo da se tako ponashash ukoliko zelish vishe igracha na serveru,sasvim je druga stvar ako zelish da ih oterash sa servera-onda samo napred.

    Potpuno si u pravu.
    Sredicemo ovo.
    Uzivaj.
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Ban3^ Uto Okt 07, 2008 11:07 pm

    Pa da master sto se tice gilleta si potpuno upravu svaki put kad ga igraci ubiju on govori na t say "majmune","mrs","konju",i najbolje mi je kad mu neko vrati uvredu on napise "oces ban?" to znaci da pravilnik za admine nije ni procitao ... u njemu pise da ako admin kaze nesto igracu i ovaj mu vrati admin ne sme da ga kickuje niti banuje nego samo da ga opomene u drugom slucaju ako igrac prvi zapocne neku konfliktnu situaciju onda je admin duzan da ga smiri ako to ne uspe onda kick/ban zavisi od igraca i njegovix reci.Gilletu treba da se skine admin zbog navedenix razloga i zato sto nije online vec duze vreme,nadam se da to nece predstavljati problem head adminima i da ce mu skinuti amx sto pre ? Ne brini se master potpuno si upravu nece se vise ponoviti .Da ,Davide nemoj braniti gilleta i nemoj se raspravljati sa starijima od sebe covek je upravu....i ne govori mu sta da radi nego mu daje savet ....
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 24, 2008 8:33 pm

    Tema ide u korpu.







    Razlog:Problem resen.

    Sponsored content


    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 1:33 am