TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


5 posters

    Banovali su vas bez razloga...

    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od v0d0h0d1c^ Uto Nov 04, 2008 5:44 pm

    Ako vam se igra Cs na odredjenom serveru...i oni vas banuju bez ikakvih dokaza...uradite sledece...(vazi samo za korisnike kablokvskog neta Very Happy..ja msm)
    Idete Start/Run:i tu kucate cmd...otvorice vam se crni prozor...tu cete ukucati ipconfig/release...i vasa konekcija ce biti prekinuta...
    Sledece:Otvoricete Control Panel/Network and Internet Connections (kod nekih samo Network Conn..)...i tu cete naci svoj Local Area Connection....idete desni klik,pa properties...otvara vam se prozor....sledece:nadjete opciju Internet Protocol (TCP/IP)...i 2x levi klik...o5 vam se otvara prozor...videcete da je chekirano Obtain IP address...vi kliknite ispod na Use following IP address....u prvu kolkonu ukucajte npr sve keceve i stisnite TAB...sledeca kolona ce sama da se popuni...i sad zatvorite sve prozore sa OK...prikazace vam se da je konekcija ukljucena....ali net nece raditi..sad ide sve ispocetka...idete o5 na Control Panel/Network and Internet Connections..Pa onda nadjete vasku konekciju...desni klik na nju pa properties i onda o5 Internet Protocol 2x klik...sada chekirate opciju Obtain IP address...i vasa konekcija je spremna...i moci cete o5 da se vratite na zeljeni server....Very Happy:D:D:D
    Ako me niste razumeli pogledajte:https://www.youtube.com/watch?v=B2yvLXQDgAo&feature=related
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od Ban3^ Uto Nov 04, 2008 6:25 pm

    E mislim da cu morati da ti obrisem post zato sto tako obajsnjavas i ovima koji nisu slucajno dobili ban pa mogu da se vrate na server!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od Powerslave Uto Nov 04, 2008 6:44 pm

    Da,tema je skroz korisna za one koji su dobili ban a NE ZASLUZUJU ali za one koji zasluzuju...hehe.
    Ae brisem je kad ti pogledas ove postove.
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od Baneee Uto Nov 04, 2008 7:18 pm

    ovako nema potrebe da brisete post
    ja imam KAblovski i znam o cemu se radi...ovako menjas samo unutrasnji IP i to vredit samo kad te BAnuje server koji je na KAblovskom internetu...ako te ban ADSL on te banuje na Spoljasnju IP koju na Kablovskom nemas sanse promeniti...


    P.S sve ovo se lakse radi ovako : u Run-u kucas cmd (sve malim) onda ipconfig/release posle sacekas malo i onda kucas ipconfig/renew neko vreme ti nece raditi NEt ako 10-15 sec i onda igras dalje...
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od v0d0h0d1c^ Uto Nov 04, 2008 7:47 pm

    Ban3^ ::E mislim da cu morati da ti obrisem post zato sto tako obajsnjavas i ovima koji nisu slucajno dobili ban pa mogu da se vrate na server!
    Posto d[e]bili sa citom,vecinom slucaja,zaborave da promene nick kad restartuju ip...ti ih o5 ban!!!Razz Twisted Evil
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od Ban3^ Sub Nov 08, 2008 5:47 pm

    Da znam ima glupavix ljudi jao kad gledam u specu kad umrem ja ne znam sta ti likovi razmisljaju tako igraju ofirno ko da je cit dopusten i kao da nema admina na serveru ,lol newbovi !xD
    avatar
    struja_94
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 28
    Godina : 29
    Lokacija : kamenica
    Datum upisa : 09.02.2009

    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od struja_94 Uto Feb 10, 2009 2:11 am

    mene banuju bezveze zato sto misle da sam nikac..!:@

    Sponsored content


    Banovali su vas bez razloga... Empty Re: Banovali su vas bez razloga...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 1:47 pm