TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


4 posters

    MasterDark

    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Ned Sep 07, 2008 11:55 pm

    Server je dobar ne laguje uopshte,ali su admini ochajni zato na GN public serveru gde sam ja Admin i ima 20 puta vishe igraca i ako server loshije radi i laguje.NPR. Ja dobio ban zato shto sam kao imao cheat,bez upozorenja bez ichega samo ban.Pa pitam se kako je uopshte uspeo da utvrdi da imam cheat.Ja na serveru gde sam admin imam program za Spektator i lako utvrdim ima li cheat ili ne ,vi vashi ocigledno nemaju-NOOBOVI.Chini mi se da se jedan od admina tako i zove-nije ni chudo i mislim da me bash on banovao.
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Baneee Pon Sep 08, 2008 12:14 am

    ajde ne kenjaj GN server je bas glup ako ti tamo imas admina OMG ko ti ga dao majke ti? igro sam ja neko vreme tamo dok se nije menjao IP i posle i tmao su me BANOVALI a NEMAM CHEAT tako da cuti i ne hvali see i tvoj server kad nije tako... Exclamation Exclamation
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Powerslave Pon Sep 08, 2008 5:30 pm

    Ahahahahha brate.
    Ja a mogu da kazem i za ostale admine NIKAD ne banuju bez razloga i bez obavestenja!
    Kada sumljamo za nekoga da ima wh ili bilo koji cit mi odemo u xspec i tamo se uverimo.
    Mozda te je neko banovao zbog psovke ili ne znam ni ja sta.
    Nemoj da pricas neke stvari koje ne znas.
    avatar
    MasterDark1
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 07.09.2008

    MasterDark Empty MasterDark

    Počalji od MasterDark1 Pon Sep 08, 2008 5:41 pm

    Powerslave ::Ahahahahha brate.
    Ja a mogu da kazem i za ostale admine NIKAD ne banuju bez razloga i bez obavestenja!
    Kada sumljamo za nekoga da ima wh ili bilo koji cit mi odemo u xspec i tamo se uverimo.
    Mozda te je neko banovao zbog psovke ili ne znam ni ja sta.
    Nemoj da pricas neke stvari koje ne znas.

    Izvini brate pogledao sam posle u konzoli sve shto je pisalo niko me nishta nije opomenuo, a nijednu rech nisam napisao, bio sam neshto iznerviran i nisam bio raspolozen za komunikaciju tako da nisam nisata kontaktirao sa drugim adminima i igrachima.Kasnije kad sam pogledao u konzolli neko se zalio da ga pogadjam kroz kutiju pa na aiim hedshootu i slicnim mapama ne mozesh da provalish ko ima WH jer pola igracha poput mene puca nasumichno kroz kutije pa ako pogodish pogodish posebno ako se protivnichki igrachi shtekaju.Ako hoce da vidi imam li WH mora da promeni mapu pa da proveri onda barem ja tako radim.Moze da provalish na takvim mapama samo noobove koji ga bash nanishane pa onda pucaju.
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Baneee Pon Sep 08, 2008 6:54 pm

    MasterDark1 ::
    Powerslave ::Ahahahahha brate.
    Ja a mogu da kazem i za ostale admine NIKAD ne banuju bez razloga i bez obavestenja!
    Kada sumljamo za nekoga da ima wh ili bilo koji cit mi odemo u xspec i tamo se uverimo.
    Mozda te je neko banovao zbog psovke ili ne znam ni ja sta.
    Nemoj da pricas neke stvari koje ne znas.

    Izvini brate pogledao sam posle u konzoli sve shto je pisalo niko me nishta nije opomenuo, a nijednu rech nisam napisao, bio sam neshto iznerviran i nisam bio raspolozen za komunikaciju tako da nisam nisata kontaktirao sa drugim adminima i igrachima.Kasnije kad sam pogledao u konzolli neko se zalio da ga pogadjam kroz kutiju pa na aiim hedshootu i slicnim mapama ne mozesh da provalish ko ima WH jer pola igracha poput mene puca nasumichno kroz kutije pa ako pogodish pogodish posebno ako se protivnichki igrachi shtekaju.Ako hoce da vidi imam li WH mora da promeni mapu pa da proveri onda barem ja tako radim.Moze da provalish na takvim mapama samo noobove koji ga bash nanishane pa onda pucaju.
    a ti se pravis pro kao pa gadjam malo levo u njega pa desno BZV pa o5 levo i ubijes ga,a posle kao slucajno,kenja me...pff znam ta sranja imam admina i video sam puno likova koji to rade pucam ja kroz kutije na aim map al kad znam da je za onom kutijom al nikad ne pogodim sranje od stekera :S!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Ban3^ Sub Nov 01, 2008 1:52 am

    Tema ide u kantu.




    Razlog:Problem resen.

    Sponsored content


    MasterDark Empty Re: MasterDark

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Apr 19, 2024 2:35 pm